Wpis z mikrobloga

To już nie jest robienie konkurencji dla Steam. To już jest kupowanie sobie rynku poprzez przekupywanie deweloperów. To już nie jest działanie prokonkurencyjne tylko dążenie do monopolizacji rynku gier.

Jak to kiedyś założyciel CD Projektu powiedział "pirat to źle obsłużony klient". Ja z szacunku dla Obsidianu miałem kupić The Outer Worlds na premierę, ale gdy teraz się dowiedziałem że dali się przekupić przez co przykładają rękę do monopolizacji rynku przez Tencet, bardzo chętnie ją spiracę.

Ja pokażę portfelem co sądzie o tym całym Epic Games Store. I wam też to radzę.

#takaprawda #gry #pcmasterrace #steam #epicgames #obsidian #theouterworlds
Pobierz G.....t - To już nie jest robienie konkurencji dla Steam. To już jest kupowanie sobie...
źródło: comment_ZKKzyTDHsUGVXOBmESOWYWcDoTaW3wGq.jpg
  • 103
@MartinCh: fakt, od lat Steam zalewany jest mnóstwem gównianej drobnicy, a greenlight to tylko nasilił. Ciężko się przez to przegląda np. oferty tygodnia, gdzie 90% to tego typu gry, tak samo przy większych wyprzedażach. No, ale wolę jednak taką niedogodność, niż być zmuszonym do zakupu gry tylko bezpośrednio w sklepie, a nie dużo taniej np. na Humble Bundle.
Raczej nikt się nie łudzi, że Epic blokując odsprzedaż kluczy, będzie chętnie robił
@Grzolsat: to taki luźny przykład, taka metafora napisałbym gdybym wiedział co to znaczy...
a w ogóle to wtedy były inne czasu (tutaj nie żartuję) inna bajka.

A Tencent ma.


@Grzolsat: no ma, w ch*j i co zrobimy? ano nic ¯\_(ツ)_/¯ bojkot epica też nie będzie trwał w nieskończoność