Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje, ze nauczyciele dostaną 1000 złotych podwyżki. Przecież to takie racjonalne, ze wszyscy nagle dostaną dodatkowe pieniądze. Ogólnie jest to grupa zawodowa, która doskonale się wywiązuje ze swoich obowiązków. Podam kilka przykładów. Podobno już skończyło się to, ze Pani nauczyciel kazała czytać książkę na lekcji a sama robiła co chciała otóż nie. Przykład świeży z wczoraj, kuzyn 14 lvl opowiadał, ze pani wyszła sobie na korytarz i głośno rozmawiała z kolezanka na jakieś gownotematy a im kazała czytać. Potem weszła do klasy i zaczęła robic imbe dlaczego było tak głośno, ze słyszała za drzwiami. Później pytała z tej książki i wstawiała jedynki. Wiec nic się nie zmieniło.Sąsiadka mówiła, która ma dwa gowniaki, ze pół ferii rozwiązuje z nimi zadania bo tyle maja pozadawane bo nauczycielka się nie wyrobi z programem i to mamy musza rozwiązywać zadania z dziećmi. Absurd. Już nie mówiąc o moich czasach w szkole. Nauczyciel wfu, który ma tak ciężka prace. Biegajcie 5 kółek dookoła boiska skipping a skipping b dobra, rzuca piłkę i mówi grajcie. Te mityczne wywiadówki, które są 2 albo 3 w roku. Przerąbane przyjść na dwie godziny do roboty. Dyskoteki szkolne na których nauczyciele piją kawkę. Przerwy między lekcjami. Tak maja dyżury, ale to rotacyjnie. Większość pije kawę w pokoju nauczyciela. Ferie wolne, wakacje wolne, przysługuje roczny albo dwu roczny urlop zdrowotny, dzień nauczyciela, i inne święta okolicznościowe, oczywiście długie weekendy zawsze wolne, weekendy zawsze wolne. No, ale narzekanie. Dobra ja bym nie poszedł do tej roboty bo nie płaca dobrze, ale danie każdemu po 1000zl nie rozwiąże problemu. Trzeba zmienić ten system żeby ludzie chcieli tam pracować a nie uczył nas najgorszy odpad z uczelni, który nie potrafi niczego. 1000zl tego nie zmieni. #nauczyciele #bekazpisu #bekazlewactwa #rozdawnictwo #socjalizm #szkola #studbaza
  • 66
  • Odpowiedz
  • 13
@Leonard000 ja się z tobą zgadzam. Jedyne co się im należy to batem po plecach i do kamieniolomu. Wtedy by zobaczyli co to praca i przestali narzekać.
  • Odpowiedz
Trzeba zmienić ten system żeby ludzie chcieli tam pracować a nie uczył nas najgorszy odpad z uczelni, który nie potrafi niczego.


@Leonard000: Ale przecież ludzie chcą pracować jako nauczyciele ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rokrocznie jest cała masa chętnych. Myk tylko polega na kłamaniu, że jest tak ciężko i zarabiają grosze, wolnego nie mają i praca w ciężkich warunkach. Górnicy też płaczą,że deputat to przecież groszowe sprawy, trzynastka
  • Odpowiedz
Te mityczne wywiadówki, które są 2 albo 3 w roku.


@Leonard000: nie wiem do jakiej Ty szkoly chodziles ale ja mialam wywiadowki co miesiac

Dyskoteki szkolne na których nauczyciele piją kawkę.


@Leonard000: a co by tam nie robili, musza tam byc zamiast spedzac czas tak jak chca rzekomo po godzinach pracy

przysługuje roczny albo dwu roczny urlop zdrowotn


@Leonard000: roczny

Trzeba zmienić ten system żeby ludzie chcieli tam pracować
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Leonard000: wow dzięki za twój rzeczowy i poparty źródłami wywód oraz dowód anegdotyczny - gdybym tylko przeczytał to wcześniej to zrozumiałbym jakimi nierobami są nauczyciele, powinni cię wydrukować w jakimś piśmie

Tak swoją drogą co porabiasz w życiu? Jesteś nauczycielem albo kształcisz się w tym kierunku? Bo jeśli nie to wychodzi na to że przegrałeś życie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Leonard000: ale ty wiesz że może i mają całe wakacje wolne ale nie mogą wziąć płatnego urlopu w czasie roku szkolnego? Zostaje im tylko L4 i bezpłatny plus w te wakacje muszą być do pełnej dyspozycji dyrektora palcówki? Więc ten argument jest kompletnie z dupy wzięty.
  • Odpowiedz
Tak swoją drogą co porabiasz w życiu? Jesteś nauczycielem albo kształcisz się w tym kierunku? Bo jeśli nie to wychodzi na to że przegrałeś życie

@powaznyczlowiek: nie lubię się #!$%@? za słabe pieniądze, dlatego nie jestem nauczycielem.
  • Odpowiedz
@Leonard000: Pracuje w budżetówce więc wiem jak jest :D
Weźmy nauczycieli.
Ilu prawdziwych nauczycielów z pasją zmieni zawód bo im się to nie opłaca? Ile nauczycieli przestanie się starać za takie pieniądze? Potem Ci nauczyciele mający swoją robotę w dupię psują 30 dzieci potem te dzieci rosną i olewają naukę i są gównem na rynku pracy, gówno się robi, 0 technologii i dalej klepiemy gówna dla hansa czy składamy gówna dla
  • Odpowiedz
@J-Roc: Akurat w nauczycielach nie siedzę :P Mam ciotkę ale ona od 10 lat na emeryturze ;P
Orientuje się w policj, straży pożarnej i kolei.
I to jest dramat #!$%@? xD
Ogarnias bezpieczeństwo wielu ludzi a dostajesz 2200 xD
  • Odpowiedz
Przykład z mojego otoczenia: wszystkie osoby z mojej klasy, które były piątkowe i serio inteligentne poszły na polibudy, studia medyczne lub archeologię. Przeciętne normiki poszły na studia nauczycielskie. Po tym jakie głupoty piszą na Facebooku, nie rozumieją RODO czy łykają zarzutki jak pelikany nie wróżę dzieciom, które będą nauczać nic dobrego. Jaka praca taka płaca.
  • Odpowiedz