Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje, ze nauczyciele dostaną 1000 złotych podwyżki. Przecież to takie racjonalne, ze wszyscy nagle dostaną dodatkowe pieniądze. Ogólnie jest to grupa zawodowa, która doskonale się wywiązuje ze swoich obowiązków. Podam kilka przykładów. Podobno już skończyło się to, ze Pani nauczyciel kazała czytać książkę na lekcji a sama robiła co chciała otóż nie. Przykład świeży z wczoraj, kuzyn 14 lvl opowiadał, ze pani wyszła sobie na korytarz i głośno rozmawiała z kolezanka na jakieś gownotematy a im kazała czytać. Potem weszła do klasy i zaczęła robic imbe dlaczego było tak głośno, ze słyszała za drzwiami. Później pytała z tej książki i wstawiała jedynki. Wiec nic się nie zmieniło.Sąsiadka mówiła, która ma dwa gowniaki, ze pół ferii rozwiązuje z nimi zadania bo tyle maja pozadawane bo nauczycielka się nie wyrobi z programem i to mamy musza rozwiązywać zadania z dziećmi. Absurd. Już nie mówiąc o moich czasach w szkole. Nauczyciel wfu, który ma tak ciężka prace. Biegajcie 5 kółek dookoła boiska skipping a skipping b dobra, rzuca piłkę i mówi grajcie. Te mityczne wywiadówki, które są 2 albo 3 w roku. Przerąbane przyjść na dwie godziny do roboty. Dyskoteki szkolne na których nauczyciele piją kawkę. Przerwy między lekcjami. Tak maja dyżury, ale to rotacyjnie. Większość pije kawę w pokoju nauczyciela. Ferie wolne, wakacje wolne, przysługuje roczny albo dwu roczny urlop zdrowotny, dzień nauczyciela, i inne święta okolicznościowe, oczywiście długie weekendy zawsze wolne, weekendy zawsze wolne. No, ale narzekanie. Dobra ja bym nie poszedł do tej roboty bo nie płaca dobrze, ale danie każdemu po 1000zl nie rozwiąże problemu. Trzeba zmienić ten system żeby ludzie chcieli tam pracować a nie uczył nas najgorszy odpad z uczelni, który nie potrafi niczego. 1000zl tego nie zmieni. #nauczyciele #bekazpisu #bekazlewactwa #rozdawnictwo #socjalizm #szkola #studbaza
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego zawsze w komentarzach jest taki hejt na nauczycieli wfu? Czy ludzie nie rozumieja, ze jest to jeden z najwazniejszych przedmiotow?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Leonard000:

Przykład świeży z wczoraj, kuzyn 14 lvl opowiadał


Nie pozostaje nic innego jak zaprosić kuzyna na sejmową komisję edukacji. Będziemy mieli informacje na temat stanu polskiego szkolnictwa od naprawdę kompetentnej osoby.
  • Odpowiedz
@segment: no bo ja nie wiem jak to wyglądało? Pogaduszki za drzwiami z innymi nauczycielkami a ty czytaj książkę. Zajebisty system edukacji, nic tylko pogratulowac. Po co tem nauczyciel rzucić dzieciom książkę na jedno wyjdzie
  • Odpowiedz
@Leonard000:

Czyli stwierdziłeś, że cała populacja nauczycieli jest beznadziejna na podstawie jakiejś jednej anegdotki.

Czyli do jakiego wniosku dochodzimy? Ustanówmy płacę nauczyciela jako śmiesznie niską żeby się upewnić, że jeśli nawet teraz są jacyś słabi nauczyciele to za jakiś czas będą sami beznadziejni, bo nikt nie będzie się pchał do pracy za grosze? To jest rozwiązanie?
  • Odpowiedz