Wpis z mikrobloga

@Qcharz_w_wykopie łatwość zakładania 3/10, #!$%@? co to za ocena, jak można takie coś oceniać XD a jak już oceniać to łatwo, średnio, trudno a nie jakieś #!$%@? 30% łatwości czy #!$%@? wie co, ja #!$%@? #!$%@?ć atencyjny bezwartościowy jutub
  • Odpowiedz
@Qcharz_w_wykopie ale tak serio, sięgnęła dna, bo laska pokazała, że legginsy nie mają szwów? Akurat ona bardzo sensownie mówi o tym dlaczego warto o siebie dbać i pojęcie "beauty" nie ogranicza sie do szpachli na mordzie.

Ale nie, to nie jakieś #!$%@? streamy i patusiarskie wysrywy z mnóstwem przekleństw o niczym sprowadzają polski yt na dno. To RLM, bo pokazała brak szwów.

Świrujecie na widok tyłka, taki wasz obraz. Obejrzyjcie całość,
  • Odpowiedz
@cocklush o makijażu wie więcej niż większość ludzi w tym kraju (wiem, składnia). I naprawdę pomaga dziewuchom uczyć się jak robić to dobrze. Na co zwracać uwagę, jak nie wydać milionów, jak myśleć o sobie dobrze i nie przejmować się tym, że ktoś bez powodu będzie chciał jechać po ich wyglądzie, tak jak robisz teraz Ty względem niej. O Tobie z pewnością też ktoś tak powie, ale nie ona, bo akurat
  • Odpowiedz
@Mollina: Mówisz, ze pojęcie beauty nie ogranicza się do szpachli na mordzie, w drugiej wypowiedzi jednak do tego to sprowadzasz. Skoro ktos chce byc jakims beauty guru, autorytetem w kwestie urody, treningu, odżywiania, a sam jest ulany no to wygląda na hipokryte. Jesli chodzi o samoakceptacje no to pochwalam jesli dotyczy elementów wyglądu na ktoŕy nie ma się wpływu.
  • Odpowiedz
@cocklush: Ulany? Widziałeś ile schudła? Chodzi o te wszystkie rzeczy razem.

I absolutnie nie sprowadzam beauty do wyglądu. Chodzi o to jak kto się czuje ze sobą. Dla jednego to szpachla, dla drugiego kolorowe bluzeczki, dla trzeciego smoothie z rana i jogging. Życie jest piękne kiedy można wybrać i się z tego nie tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@cocklush: Nie sądzę. Mogę sobie nałożyć najlepszy makijaż na twarz, ale to nie jest to, co dla mnie liczy się najbardziej. Inaczej postrzegam piękno i raczej każdy ma swoją definicję :p Podejrzewam, że Ty też ()
  • Odpowiedz
@Thachi pytanie czy pytasz o mój powód, czy chcesz żebym Cię przekonała, że warto. U każdego jest to co innego. Każdego motywuje inny powód.
  • Odpowiedz
@Thachi ja dbam o siebie dla kondycji psychicznej. Źle się czuję kiedy jestem zaniedbana i kojarzy mi się to ze stanem, kiedy nie jestem w stanie wyleźć z łóżka i nic koło siebie zrobić. Lubię jeść zdrowo, bo wtedy czuję, że mam siłę zmusić się do jakiejś dyscypliny. Kiedyś paliłam, sporo piłam, jadłam śmieciowe żarcie i leżałam w rynsztoku. Wyglądałam momentami jak kosa, ale czułam się jak ludzki śmietnik (i w
  • Odpowiedz
@Mollina wiec warto dbac o diete i aktywnosc fizyczna zeby miec więcej energii i lepsze samopoczucie a o wyglad zeby podobac sie plci przeciwnej czyli w konsekwencji tez sobie.

A co do redlipsticmonster to ona jest brzydka i nie podoba mi sie jak ona sie maluje, ona robi z siebie jakas pisanke, nie znam sie na tym ale nie wiem czemu ona uchodzi za autorytet
  • Odpowiedz