Wpis z mikrobloga

  • 0
Temat dla wszystkich HODL'erow!!
Pojawiła się na rynku aplikacja do zautomatyzowanego arbitrazu krypto.
Nie spotkałem się z takim czymś wcześniej i musze przyznać że na mnie zrobiła duże wrażenie bo u mnie rozwiązuje ona temat ryzykownego tradingu i obrotu krypto.
Opisywać go całego nie będę bo to sensu nie ma. Na końcu macie nagranie z prezentacji projektu.
Ja go kupiłem, sprawdzam i ciągle testuje. Jest mega. Fakt że trzeba się go pouczyć ale warto dla takich wyników.

Teraz uwaga! Jest jedno ale!!
Program jest dostępny w networku, więc od razu mówię: ludzie którzy chcą się wyżywać na mnie i na mlmie to od razu #dupacicho.

Pozostałych których program zainteresuje to łapacie mnie na prv bo wykop oczywiście zakazuje afiliacji

https://www.youtube.com/watch?v=eQbHLeKRqqk

#kryptowaluty #bitcoin #altcoin #arbitraz #gielda dodam #forex
  • 28
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@fervi zgadza się: lekarze, farmaceuci, inni naganiacze, domokrazccy, ja sam się powinienem nienawidzić.
Proza życia.

@czullo fakt zapomniałem tego dodac))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
wszystko fajnie ale skoro to tak wspaniały program to czemu nie podałeś jego ceny i nie ma żadnego screena z działania aplikacji i tego ile zrobiłeś?


@WhiskeyIHaze: na ten moment aż z ciekawości zobaczyłem pierwsze 30 minut (zaraz zobaczę co dalej) to #!$%@?, przypomniały mi się lata 90 i hyipy, piramida jak chu..płacisz 1000, jak chcesz prowizję od kolejnych x4, możesz zapłacić 2000 żeby od wciągniętych móc ewentualnie zgarnąć np.
  • Odpowiedz
@xgalx ej a jak ja Ci będę dawał znać o opcji na arbitraż plus dodatkowo info o zwiększonym volumenie na danym crypto (co może oznaczać wzrost jego ceny) to też mi zapłacisz $1k za roczna licencje? Ja jestem w stanie nawet dawać 50% za refa
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze:
W drugiej części też pierdzielił o programie, że też się go sprzedaje w piramidce i to w ogóle super.
Potem odpalił tę apkę gdzie możesz sobie zobaczyć wykresy,high low itp. i uwaga wskaźnik poziomu ryzyka :D

Z praktycznych rzeczy to, że możesz sobie podczepić tam gieły i z tego okienka kupoać/sprzedawać(nie wiem jak z bezpieczeństem)
Pokazał gośc coś o argitrażu(który zniknie gdy zaczną używać ludzie masowoy), a reszta funkcji jest "Coming
  • Odpowiedz
Ziomek, ale trochę popłynąłeś. Tutaj siedzą ludzie, którzy na krypto pozjadali zęby. Nikt tutaj nie da się zrobić w #!$%@?, a to próbujesz z nami to robić.


@rysiekryszard: ale on ma przecież 11 lat doświadczenia w marketingu!

  • Odpowiedz