Wpis z mikrobloga

  • 0
Temat dla wszystkich HODL'erow!!
Pojawiła się na rynku aplikacja do zautomatyzowanego arbitrazu krypto.
Nie spotkałem się z takim czymś wcześniej i musze przyznać że na mnie zrobiła duże wrażenie bo u mnie rozwiązuje ona temat ryzykownego tradingu i obrotu krypto.
Opisywać go całego nie będę bo to sensu nie ma. Na końcu macie nagranie z prezentacji projektu.
Ja go kupiłem, sprawdzam i ciągle testuje. Jest mega. Fakt że trzeba się go pouczyć ale warto dla takich wyników.

Teraz uwaga! Jest jedno ale!!
Program jest dostępny w networku, więc od razu mówię: ludzie którzy chcą się wyżywać na mnie i na mlmie to od razu #dupacicho.

Pozostałych których program zainteresuje to łapacie mnie na prv bo wykop oczywiście zakazuje afiliacji

https://www.youtube.com/watch?v=eQbHLeKRqqk

#kryptowaluty #bitcoin #altcoin #arbitraz #gielda dodam #forex
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omg co się tutaj wydarzyło !
OK - ludziska rozumiem. Sam na początku kwestionowałem że to piramida scam i naganianie bo taki model.
Luz - jeśli tak uważacie to wystarczyło napisać "dzięki, ale nie przemawia to do mnie bo 1) mlm 2) nie ufam 3) nie znam Cię.
Krypto przyzwyczaiło nas do tego że rynek sam się zrobi i my wyciągniemy z tego jak urośnie.
Tutaj jest trochę inaczej - trzeba samemu się nauczyć i samemu wyciągnąć z rynku - nie każdego na to stać.

Tak
xgalx - omg co się tutaj wydarzyło !
OK - ludziska rozumiem. Sam na początku kwestio...

źródło: comment_VCtM5LEJDPYH0pIQAKOm0iAKVCUjKFQG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xgalx spoko. Ale jeśli program miałby serio zarabiać to czemu nie udostępnia go za darmo i biorą np. 15% z tego co zarobisz? Ja nie brałbym się w to wejść a oni zarobili by zdecydowanie więcej w skali roku niż $1k. Z tym, że ja wiem czemu takiej opcji nie ma. Bo ten program nie da Ci zarobić. Weź zrób jakiś swój tag o tym programie i wrzucaj tam podsumowania tego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@WhiskeyIHaze fakt że mi też to nie daje spokoju czemu w mlmie to puścili. Jest to jest - nie drąże tematu.
Malo tego jeśli program jest tak dobry to lepiej go nie udostępniać bo im więcej użytkowników będzie z tego korzystać tym szybciej rynek będzie wyplaszczany cenowo. To lepiej żeby kilka osób miało to odpalone w piwnicy i zarabialo kokosy.
Zobaczę co dam radę wycisnąć z tego programu.
Z tagiem zobaczymy
  • Odpowiedz
@xgalx o widzisz, sam dostrzegasz minusy działania w mlm. Właśnie cały plan na arbitraż padnie jak będzie tego używać tysiące osób. Dlatego oni chcą od razu hajs za licencję a nie % od zarobku.
A odnośnie wypowiedzi innych, że to scam i tak dalej to dobrze, że tak piszą. Bo to jakiś rodzaj ostrzeżenia dla innych. I taka osoba zamiast od razu zainwestować po tym co Ty napisałeś, (a Ty piszesz
  • Odpowiedz
wiesz tak i nie - przeciętni Kowalscy (lub Mirki) wyłożą na giełdzie 2k, 5k 20k? 50k? sporadycznie znajdą się osoby z większym kapitałem. To jest kropla jeśli chodzi o ruszanie rynkiem przez wieloryby które w 14 min mogą wpakować 20mld $ na rynek tak jak to zrobił Black Rock w zeszłym roku. Ruchy na rynku będą cały czas i ktoś to będzie wypłaszał.
Osobny temat to czy ludzie którzy dorobili się kasy
  • Odpowiedz
@xgalx: Nie trzeba byc “sceptykiem”, wystarczy pomyslec. Jesli mialbys dzialajacy program do zarabiania pieniedzy to:
a. trzymasz go w tajemnicy i na nim zarabiasz
b. sprzedajesz go w sieci zeby inni zarabiali. Tym samym zmniejszasz swoje szanse na arbitraz.

Nie chcesz kupic pdf-a “jak wygrac w lotto”?
  • Odpowiedz