Wpis z mikrobloga

od ponad 4 miesięcy dzień w dzień prawie o tej samej godzinie macha mi typ na messengerze ile można
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@Szarozielony
@szlugers
Ale to się takie wydaje, że hurr durr Pogoń go XD oni czasem są tacy nie do zagięcia, że ani przyslowiowe '#!$%@?' nie działa, ani ignorowanie ich. Podziwiam czasem za wytrwałość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tuptol: To skoro do takiego stulejarza nie działa słowo "#!$%@?" to blokada na fejsie i spokój xD Chociaż w sumie jest ryzyko że jeszcze Was zaczną prześladować i przychodzić pod dom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@szlugers do mnie zaczął wypisywać kiedyś ochroniarz w sklepie w którym pracowałam. Ale oczywiście po tym, jak już odeszłam. Dzień w dzień. Dosłownie. Także czasem nie wiadomo skąd ten ktoś i ile o nas wie. Nawet głupi grafik, który powinien być strzeżony jest dostępny do takich osób, że sobie nie zdajemy sprawy co komu do głowy przyjdzie :D czasem zwykłą rozmowa, a czasem jakiegoś świra.
  • Odpowiedz
  • 1
@gzres ale kto szuka atencji i poklasku? Jeny, jak ja nie cierpię, gdy ktoś wpada w taką skrajność. Staram się nie wrzucać wszystkich do jednego wora i nie ignoruje od razu. Myślałam, że to moze byc jednak spoko koleś, dam mu szanse, można pogadać. Co w tym złego? Nie od razu widać, że to jakiś psychol. Wyluzuj trochę człowieku :D
  • Odpowiedz