Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rozmawiałem z lewakiem i powiedział, że gdyby miał możliwość zastrzelić terrorystę przed zamachem to by tego nie zrobił bo to morderstwo XD

Według niego nawet policjant który zastrzeli terrorystę to morderca XDDDD

Ale ludzie w 2019 roku mają #!$%@? poglądy #polityka
  • 68
  • Odpowiedz
@chigcht: Czyli najpierw mówisz o zastrzeleniu zamachowca przed zamachem, a później o zastrzeleniu mordercy który zabił ileś osób? Przecież Ciebie też można odstrzelić, bo masz nóż w domu i nie wiadomo czy nie masz zamiaru kogoś zabić. Jadą Cię to próbujesz odwrócić kota ogonem.
  • Odpowiedz
@chigcht Poglądy zgodne z kodeksem cywilnym i nie wykraczanie poza prawo to #!$%@? poglądy? Jak żyjesz w kraju, w którym nie można zabić oprawcy to się stosujesz do zasad tego państwa i koniec.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chigcht: dlatego najważniejsze to nie mieć w głowie że morderstwo to jakieś zło totalne, morderstwo może być dobre albo złe, wszystko zależy od tego kto zabija kogo, jest mnóstwo ludzi którzy zasługują na śmierć
  • Odpowiedz
@chigcht: Widzę, że marzy ci się społeczeństwo i możliwości "Raportu mniejszości" :)

... póki co, zbrodnia, która się nie dokonała nie jest zbrodnią.
Nie można więc zamordować kogoś, kto miałby dokonać mordu choćby na pół globu ... za godzinę ;)

nie sądzę aby ktokolwiek chciał odpowiadać na tak durne pytanie i dyskutować o niemożliwym, więc myślę że po prostu zmyślasz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
I tak oto powstają te wszystkie wykopowe legendy nt poglądów lewicy - masa propagandowych materiałów na głównej, na Mirko ktoś zrobi #gownowpis ... i cyk, twierdza oblężena ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@chigcht: generalnie to widzę, że rozwiązałeś słynny dylemat wagonika! Brawo, musisz być bardzo mądry

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
sorry ale jednak morderstwo to morderstwo i ty masz #!$%@? poglądy

@wegetacja: No chyba że morduje się nienarodzone dziecko, to wtedy nie.
  • Odpowiedz
gdyby miał możliwość zastrzelić terrorystę przed zamachem to by tego nie zrobił bo to morderstwo XD


@chigcht: mam wrażenie że właśnie temu kolesiowi który dokonał zamach przyświecała właśnie taka idea. Zabijał w swoim mniemaniu terrorystów przed zamachem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WujaAndzej: paczaj no Wuja - OP w tej dysjusji próbuje Cię zrobić w #!$%@?!

Dzisiaj rozmawiałem z lewakiem i powiedział, że gdyby miał możliwość zastrzelić terrorystę przed zamachem to (...)


A już po
  • Odpowiedz