Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czesc byki i byczeta, podjalem decyzje, ze mam dosyc swoich zakoli na pol glowy i w wieku 25lat przechodze na #lysapalateam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tutaj rodzi sie pytanie - jak sie golic? Czym i co ile?
Bo chyba taka maszynka fryzjerska do wlosow, to nie ogoli mnie na pupe niemowlaka.
Wklady do Mach3 sa drogie, wiec raczej odpada.
Na jutjubie ogladalem filmy jak faceci gola glowy maszynkami na zyletki i brzytwami, ale troche mnie go przeraza bo nie umiem tego robic i jeszcze ucho sobie obetne.
Mamy na mirko lysoli? Moze podsuniecie mi jakies rady?
Czy majac lysa glowe trzeba uzywac szamponu?
I rozowepaski, lubicie lysych? Chyba lepsze to niz kiepska fryzura? Hot czy not?

PS Mam bana i nie moge dodac ze swojego konta XD Prosze o akceptacje

#fryzjer #fryzura #wlosy #golenie #niebieskiepaski #rozowepaski #zakolakcontent #lysapalacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania Jak widać po mojej miniaturce, jestem mistrzem w tym. Kup w Biedronce 4 maszynki 3 z trzema ostrzami albo 10 maszynek w opakowaniu. Nie pamiętam już ile dokładnie ich jest w paczce. Potem krem do golenia, też może być z biedry. Kładziesz krem i golisz. Oczywiście włosy muszą być krótkie, żeby maszynka spełniła swoją rolę. Gole się co 3 dni.