Wpis z mikrobloga

@kulass: Czemu wy w miarę ogarnięci na wypoku zamiast srać na te sztuczne podziały nie ogarniecie się? Przecież po drugiej stronie masz dokładnie to samo. Przykładów nie musisz daleko szukać, a zamiast dzielić się światopoglądowo lepiej byłoby się dzielić na inteligentnych i tych głupich. Prawda jest taka, że poglądy sprawiają, że potraficie bronić nawet największe debilizmy i największych idiotów w waszych szeregach - niezależnie od strony, czy to prawa czy
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Nie wiem jak to wytłumaczyć, mam świadomość jak idiotyczne jest generalizowanie i że całą ta zabawa nie ma kompletnie sensu, ale przez to że sam czuje się wielokrotnie dotknięty tego typu wpisami, to próbuje oddawać "cios za cios". A największą ironią jest to, że tak naprawdę łatwiej by mi się było porozumieć z częścią neuropy nie prezentującą jakichś skrajnych poglądów, niż z skrajnymi konserwami. Niestety wobec twojego zarzutu nie
  • Odpowiedz
ale przez to że sam czuje się wielokrotnie dotknięty tego typu wpisami, to próbuje oddawać "cios za cios".


@kulass: Rozumiem, ale w ten sposób się nakręca coraz większą karuzelę s----------a na tym portalu. Zamiast wytykać ludziom błędy rozmywa się je rozszerzając je na "prawactwo" czy "lewactwo". W moejej oponni w ten sposób tylko pogłębia się problem i tworzy coraz większy podział. Już dawno temu zauważyłem, że możesz mieć poglądy nakierowane
  • Odpowiedz
@kulass:

A największą ironią jest to, że tak naprawdę łatwiej by mi się było porozumieć z częścią neuropy nie prezentującą jakichś skrajnych poglądów


Co to są te skrajne poglądy neuropy?
  • Odpowiedz
@yuim: Przez skrajne poglądy w tym wypadku mam na myśli skrajnie lewicowe poglądu i to nie tak, że przypisuje je od razu całej neuropie. Z użytkownikami takimi jak ty @Lipathor, @k1fl0w @lakukaracz_ myślę że bez problemu byśmy się dogadali przy piwie a ostateczna konkluzja takiego spotkania była by taka, że nasze poglądu nie różnią się tak drastycznie jak by to mogło wyglądać przez pryzmat naszej aktywności
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kulass: ja tam wobec prawicy mam jeden zarzut - za slabo odcinacie się od głupot prawaków. Czy to dlandoraźnej korzyści bycia po jednej stronie barykady czy z innych powodow - nie wiem. Za przykład niechnposłuży niedawny ban dla Strzelca Kurpiowskiego i czikapu.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Brakuje strasznie trzeciej strony na tym portalu, jest wielu użytkowników którzy przez brak innych opcji opowiadają się po jednej albo drugiej stronie.
  • Odpowiedz