Wpis z mikrobloga

Tak się bawiły cztery #p0lka po północy w stolycy.

Jaką trzeba być świnia żeby taki syf po sobie zostawić? Czy może to wynika z tego że każda z tych karyn prawdopodobnie pracuje w żabce, gdzie non stop są PONIŻANE. A ten syf to szansa odegrania się i poczucia ważnym?

Więcej zdjęć w komentarzach

#zwierzeta #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #patologiazmiasta #warszawa #mcdonalds
Ataxia - Tak się bawiły cztery #p0lka po północy w stolycy. 

Jaką trzeba być świnia ...

źródło: comment_82VwCqRh9P40aVzmJ8FdfrX8Bw9bv1eZ.jpg

Pobierz
  • 40
@Sorines wystarczy nie być świnia a wyrzucenie reszty zajmuje 15 sekund( ͡° ͜ʖ ͡°) najgorsze ze później inni musieli jeść na stojąco bo nikt nie chciał usiąść przy tym chlewie.
@maciegdrill:
W Wiedniu samemu się nie odkłada, zostawiasz na stoliku i zabiera obsługa. Chociaż byś chciał to nie ma na to miejsca po prostu. Co faktu nie zmienia, że takiego syfu tam nie widziałem typu śmieci na podłodze
@PKoff Wiem, że obsługa zabiera, dlatego zostają na stołach. Ja odłożyłem na ten wózek na tacki, a kilka stolików obok mnie były ze 4 stoliki gdzie śmieci leżały dosłownie wszędzie (może znajdę gdzieś zdjęcie). Wychodząc jakiś młodzieniec z ciemną skóra oddawał mocz do kratki ściekowej vis a vis wejścia. Godzina +- 22.