Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spieprzyłem sobie życie,zniszczyła mnie #fobiaspoleczna .Jestem lvl 27 i jeszcze nie pracowałem.Nie mam matury,a skończone tylko liceum i gównokierunek w szkole policealnej.Kilka lat temu chciałem podjąć pracę,ale po jednym dniu zrezygnowałem.Wiem,że teraz czeka mnie gównopraca za grosze,ale nadszedł czas by się ogarnąć.Jednak mam problem - napisanie CV,a potem rozmowa o pracę.Po zakończeniu szkoły średniej mam "białą plamę" w CV,jak mam "wytłumaczyć" tą kilkuletnią przerwę ? Był ktoś w podobnej sytuacji i jakoś wybrnął ? #introwertyk #bezrobocie ##!$%@? #przegryw #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Nic jeszcze nie spieprzyłeś, nie jesteś daleko w tyle w stosunku do tych, którzy na 27 lvlu z małym poślizgiem skończyli studia dzienne na gównokierunku albo po prostu źle wybranym profilu. Wyżej już Ci dobrze podpowiedzieli co naściemniać, trzymam kciuki i wierzę, że za kilka lat będziesz w całkiem innym miejscu, bo wcale nie obudziłeś się za późno.
Z reguły żaden normalny człowiek nie dopytuje się o problemy i nie drąży.


@KapturekTermokurczliwy: Sęk w tym, że w ogóle musi dojśc do tej rozmowy, a i tak pierwsze, o co pytają, to powody przerwy/braku zatrudnienia. A niestety z takim CV, jak op, to nie nastawiałbym się na jakiekolwiek zaproszenia na rozmowy o pracę inną, niż najbardziej podłe gównoprace z ogromną rotacją. Sorry, ale taka prawda. Nie wierzcie w te bajki
@AnonimoweMirkoWyznania: nie zostawiaj takiej dziury w CV, bo, jak napisałem wyżej, nikt Cię nie zaprosi na dalsze etapy. Wymyśl coś, najlepiej takiego, żeby nie dało się łatwo zweryfikować/żeby łatwo było na ten temat dalej ciągnąć kłamstwo. Np. robota za granicą w jakimś magazynie-nie wymagająca praktycznie żadnych ważnych umiejętności (języka też nie musisz znać, zawsze możesz się wytłumaczyć, że pracowałeś z samymi Polakami) więc nikt nie będzie dopytywał, czego się nauczyłeś, ale