Wpis z mikrobloga

@grim_fandango: pewnie muzułmańskie strzelanie (w krajach muzułmańskich) do randomowych ludzi dalej wisi? obcinanie głów, męczenie zwierząt? nie będę szukał, ale dużo tam takich rzeczy było.

odrażające, niezależnie od tego kto robi takie rzeczy

ale niby "po to jest", więc jak usunęli tylko ten zamach to co najmniej "dziwne" zachowanie

...

z drugiej strony - foliowa czapeczka mode on - można powiedzieć, że skasowali, żeby nie było, że biały też może być
@PreczzGlowna: na szybko - faktycznie, nie jest już tak łatwo znaleźć, ale wpisałem "behead", kliknąłem 3 stronę, losowe video i trafiłem na 3a1_1459852838
Choć to może po prostu moderacja jeszcze nie zadziałała.

Ciekawe skąd ta zmiana frontu
@dzek: Pewnie biznesowo im się to nie opłacało. Liveleak w mainstreamie był demonizowany, więc zmienili profil.

A ze stron stricte gore filmy IS zaczęto usuwać albo zaprzestano je umieszczać chyba z powodu interwencji służb. Te produkcje oglądałem na różnych portalach, na których po jakimś czasie robiono porządek. Teraz najłatwiej jest je obejrzeć na jihadology, którą to stronę prowadzi chyba jakiś badacz z Izraela.
Teraz najłatwiej jest je obejrzeć na jihadology


nie znam i szczerze nie zamierzam odwiedzać, ale nie dziwi mnie, że ktoś to trzyma

kiedyś na fb na profilu pisanym ślimaczkami wisiał film z islamami robiącymi burdel, zgłoszenie odrzucili - ciekawe jak jest teraz