Wpis z mikrobloga

#sokoolrings

Mały update

Niestety, mimo przerwy jaką miałem na wyjazd do Tajlandii (3 tygodnie + 2-3 tygodnie przed gdy nawrót kontuzji naderwania więzadła w łokciu), dalej czuje dyskomfort przy dynamicznych ćwiczeniach na zgiętych rękach, bez znaczenia czy robię zwykłe podciąganie, czy australijskie, czy dipy, czy pompki. Jedynie na prostych jest spoko, czyli różne podpory, stania na rękach, ściągania łopatek w zwisie, front lever. Dlatego też od jakiś dwóch tygodni coś sobie kombinuje w ten sposób, dodałem do tego jakiś pseudo pilates z lekkimi gumami aby ćwiczyć tym okolice bólu. Dodatkowo:
- kupiłem stabilizator na łokieć (nie jestem fanem tego typu rzeczy ale póki co na plus),
- codziennie żelatyna + wit. C,
- rollowanie, rozciąganie okolic, floss band, wspomniany już pilates z gumami oraz inne ćwiczenia z lekkim ciężarem powtórzenia 20-50,
- nadwyżka kaloryczna (przed wyjazdem ważyłem około 80 kg, teraz jest 77kg, chciałbym 82-83kg),
- potrzebuję się cały wzmocnić więc poświęcam trochę więcej uwagi na nogi ;),
- z tego względu że brakuje mi ćwiczenia na prostych rękach w ruchu ciągnącym dodałem też martwy ciąg ;)),
- i na koniec, parę osób mi poleciło BPC-157 oraz solcoseryl, zdecydowałem się na ten pierwszy, mam nadzieję że zdziała cuda takie jakie opisują ludzie, jedynie przeraża mnie kwestia codziennych samodzielnych zastrzyków bo może nie uwierzycie ale ja #teamnatural xD

#mikrokoksy #kalistenika #silownia #gimnastyka

sokool - #sokoolrings

Mały update

Niestety, mimo przerwy jaką miałem na wyjazd ...

źródło: comment_FsiZpRaDGL0vSgtvHY731EkZdTvFoZXm.jpg

Pobierz
  • 6
@uhu8 hmm nie wiem czy to też nie jest pomoc na chwilę

@fuKlanAdraHrepuS nie wiem czy ostaryna jest na tego rodzaju problemy, no i do tego to sarm więc wolałbym już następnym razem spróbować solcoseryl jak już

@axaha No przecie pisze że wziąłem ( ͡º ͜ʖ͡º)