Wpis z mikrobloga

@rosso_corsa: Pracuję w bazach już trochę. Tylko i wyłącznie. Typowe języki programowania tykam rzadko. Bussiness ingelligence ma spore branie. A jeśliś łebski to machine learning. Ja na razie rypię samego SQLa ale poszedłbym na wyższy poziom abstrakcji- w BI właśnie na ten przykład.

Jeśli przerażają Cię wymagania, to próbuj aplikować na tych programistów ;)
@rosso_corsa: tak jak piszę @ludzik jeśli wybierzasz kierunek baz danych to dalej możesz rozwijać się w kierunku BI, ML. Na pewno nie ma tylu ofert co Jave, JaveScript itp. ale kierunek ciekawy. Najwięcej ofert ma Warszawa
@rosso_corsa Traktuj oferty trochę jak koncert życzeń. Jeśli pasujesz umiejętnościami w około 50% to aplikuj. Zawsze Twoje CV będzie gdzieś w bazach potencjalnych pracodawców
@seelk: Ja już co prawda miałem wówczas 6 lat nabite w t-sql. Niemniej niecałe 1,5 roku temu odezwało się dwóch rekruterów oferujących to samo stanowisko (bardzo podobna lista wymagań) i wśród wszystkich technologii do mnie pasował głównie SQL. Dużej części pozostałych wymagań nie mam nawet w CV. Odpisałem obum żeby dobrze przejrzeli mój profil i pomyśleli- wątek pociągnęła jedna z osób. Poszedłem na dwie rozmowy, miałem wrażenie że w ciul nie