Wpis z mikrobloga

nikt sie nie przejmuje tym, dlaczego ten człowiek tam wszedł, jakie miał powody, jeśli jest samobójcą. Ale k---a nieeee w polsce jak w chlewie, hurrr durrr na c--j on tam wszedł, jak ja mam teraz bigosu odgrzać ziemniaki z niedzieli, albo słoiki od starej. Zastanówcie się nad sobą chrześcijański narodzie xD
#wroclaw
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@loczyn mam od c---a problemow nie masz nawet pojecia ale sobie z nimi radze bo na tym polega zycie.

I pudlo. Jestem w szpitalu z daleka od domowego ciepelka w stanie zagrozenia zycia. Bardziej jak kula w plot trafic nie mogles.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wegetacja: Skąd ja widziałem, że znajdą się tu dzbany mówiące, że jakby chciał, to by skoczył i że to dla atencji. Otóż będąc jeszcze na ziemi pewnie bardzo chciał, ale będąc już na górze jednak pojawił się przebłysk wątpliwości, głównie wywołany strachem i instynktem. Samobójcy rzadko kiedy robią to szybko, często ze sznurem na szyi stoją i próbują się zmusić do tej decyzji, bo doskonale wiedzą, że odwrotu potem nie
  • Odpowiedz
Jeżeli pól Wrocławia stanęło przez typa na 3 godziny, to zaokrąglając pół Wrocławia do 300 000 osób gość ukradł im razem ponad 102 lata. To więcej niż życie większości ludzi.
Nawet przyjmując realnie 10 000 osób, wychodzi prawie 3,5 roku. Gość zabrał innym razem ponad 3 lata życia bo siedział na słupie.
  • Odpowiedz