Wpis z mikrobloga

Aha, czyli cyrk na kółkach jak w przypadku śp. Iwony Cygan ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Lokalny gangus chroniony przez okoliczne środowisko bagiet/prokuratorów/sędziów.
  • Odpowiedz
@damix: filmik spadł z yt bo byl dla kogoś bardzo niewygodny.... Pisaliśmy niedawno o tym na fanpage Nieustanna Walka o Prawde. Wpis usunęła mama Kuby bo budził zbyt wiele emocji... Kiedyś jeszcze o tym napiszemy ale na tym etapie dla dobra sprawy lepiej milczeć....
  • Odpowiedz
@riley24: jak ktoś jest z mniejszej miejscowości w Polsce to zapewniam że podobnych historii z ukreconymi sprawami zna więcej. Może nie koniecznie zabójstwa, ale pobicia itp to norma w tym chorym kraju. Sam mam kumpla który był w śpiączce po pobiciu sprawcy znani, świadkowie byli - konsekwencji zerio
  • Odpowiedz
@c4mil heh. Jak u mnie na wsi zaginął gościu i w prawi centrum wsi z krzaków unosił się smród padliny (lipiec) to jak powiedziałem policji że tam może być trup to powiedzieli ze tam już było przeszukane. I zgadnij kto się znalazł w krzakach jak w listopadzie liście spadły ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ewelewelina Nie wnikajmy w to, ile % we krwi po tych kilku tygodniach ustalono. Te dane mogą być rozbieżne. Przeczytałem te wszelkie wątpliwości jakie wysuwają znajomi czy matka. I dalej twierdzę, że pytanie nie powinno brzmieć - czy ktoś przyczynił się do jego śmierci? A raczej - dlaczego Kuba na pusty żołądek walnął niespełna pół litra wódki? Bo z tego co czytam wyłania mi się obraz chłopaka, który tej nocy był
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@riley24: gościa znaleźli 500m od mojego domu. Teren lasku i bagien jest mały, nie sądzę żeby minęli ciało podczas poszukiwań. Część ludzi uważa, że ciało podrzucono i podejrzewa jego dziewczynę. Słyszałam też, że ma ona krewnych w policji. Nie wiem w jakiej pozycji było ciało, ale co do umierania z zimna polecam filmik Naukowego Bełkotu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dlaczegoniemamtakiejsily: Stary nie wnikam tylko czytam Ci wyniki sekcji, ktore mam przed sobą.... Kuba był moim siostrzeńcem.
I nie znasz sprawy a jakieś wyrywki z reportazy czy artykułów. Kuba wychodząc z domu przed 20.00 jadł bigos, schabowe i pieczarki.
Podczas sekcji stwierdzono, ze mial pusty żołądek i od razu wyprzedzam kolejne pytanie-nie wymiotował. Poczytaj sobie ile trzeba czasu zeby strawić pieczarki.... A policja zaklada ze zmarl tego samego dnia co
  • Odpowiedz
@riley24: Napisałam do Justyny Kopińskiej, reporterki, dzięki której kilka zagmatwanych spraw z udziałem policji zostało rozwiązanych. Wysłałam jej link do Twojego artykułu, kto wie, może akurat się tą historią zainteresuje, bo śmierdzi mi tu na kilometr, #!$%@?.
  • Odpowiedz