Wpis z mikrobloga

@visez: @damix: A czytaliście ten artykuł w ogóle? Jest tam wspomniane, że billingi telefoniczne wykazały, że kontaktował się wielokrotnie z jednym z policjantów prowadzących sprawę. Typowa wioskowa akcja "wszyscy wiedzą - nikt nie powie".
  • Odpowiedz
@Zborro: przeczytaj co napisales i zastanow sie kogo i o co pytasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bagieta, malopolska i reszta policyjnrgo gnoju na wykopie nie sa od niewygodnych tematow, tylko od poprawy bardzo zlej i co chwila nadszarpywanej opini.
  • Odpowiedz
  • 8
Wszyscy policjanci którzy brali udział w tej sprawie powinni #!$%@?ć z lizakiem na skrzyżowaniu do emerytury.
  • Odpowiedz
Tu postawa policji przypomina tą opisaną w historii zabójstwa Iwony Cygan -> klik. Tam również było takie "kolesiostwo", bagatelizowanie dowodów i krycie swoich. Ale to było 20 lat temu...
  • Odpowiedz
  • 11
@riley24 naiwnie myślałam, że takie zachowania policji już nie mają miejsca, że to typowe dla PRL i lat 90. Mam nadzieję, że ktoś się za to weźmie.
  • Odpowiedz
@riley24: tak na marginesie, nie rozumiem czemu wciąż ukrywa się nazwiska zostawiając pierwszą literę. W dobie Internetu można w 5 minut dotrzeć do odpowiednich informacji.
  • Odpowiedz
  • 8
@riley24 Trochę źle tytułujesz swoje wpisy. Słowo "śmierć" to już jest duży spoiler, ja sprawy nie znam i nie wiem czy koleś zaginął, zginął, zaginął i wrócił. Jakbyś napisała "sprawa x" to było by znacznie lepiej, a tak wiem już przed przeczytaniem że koleś zginął.
  • Odpowiedz