Wpis z mikrobloga

@k1fl0w: No cóż, przynajmniej nie dał mnie na czarną, czarnolistowanie użytkowników to jednak dużo większe frajerstwo niż usuwanie nieprzychylnych wpisów. Chłopaczek się przestraszył ale w każdej chwili może jeszcze odnaleźć jaja.

Właśnie przez takie gówna trzymam się z dala od wykopowego życia towarzyskiego, czego wyrazem jest stosunek obserwowanych do obserwujących.
@k1fl0w obaj powinni poleciec. To co sie tutaj dzieje od czasu ospena to jest #!$%@? smutne niesmieszne i zalosne.

Moderacja nie dosc ze na syf zezwala to jeszcze sama go czesto powoduje.
@k1fl0w @Helsantonio_Montes W tych statystykach nie ma @Lavie bo wtedy nie miał konta, tzn miał za krótko żeby się załapać na top.

Najśmieszniejsze jest to że on tak mocno krytykuje Acta2 a niedawno miał bana za uprawianie piractwa tepionego przez Acta2 bo wklejał w komentarzach treści skopiowane z płatnego serwisu wyborczej ( ͡º ͜ʖ͡º) paradoks.

Nie rozumiem czemu niektórzy dostają bany za "wojenki polityczne" a inni nie,
@Waldemar_Morawiec: zgadzam się @Tomm16 powinien za to polecieć

@k1fl0w: @Tomm16 nie kojarzę, pierwszy raz go widzę, widocznie nie rzuca się w oczy za bardzo. Miałem na myśli @Lavie i z 50 innych mirków którzy są mega rozpoznawalni bo spamują zawsze tym samym contentem pod politycznymi i ideologicznymi znaleziskami.

Rozpoznawalny jest np Poroniec czy jak mu tam za to że pod każdym znaleziskiem które zahacza tematem o Francję jedzie po komentujących
@Waldemar_Morawiec:

Najśmieszniejsze jest to że on tak mocno krytykuje Acta2 a niedawno miał bana za uprawianie piractwa


Nie przemyślałem swojego zachowania i za nie przeprosiłem. Po drugie kwestia ACTA2 i jego obowiązywania lub nie, nie ma żadnego wpływu na egzekwowania praw autorskich.

Nie krytykuje ACTA2, coś ci się pomyliło.

W tych statystykach nie ma @Lavie bo wtedy nie miał konta


@Tomm16 nadal mnie przebija chociaż było to dwa lata temu.
Najśmieszniejsze jest to że on tak mocno krytykuje Acta2 a niedawno miał bana za uprawianie piractwa


@Lavie: Moje przejęzyczenie. Miało być że krytykujesz krytykujących Acta2 czyli jesteś jednym z niewielu na wykopie zwolenników Acta2. W każdym razie śmiechłem trochę z tego bana. Rewolucja zjada własne dzieci.