Wpis z mikrobloga

  • 0
#inteligentnydom #alexa #asystentgoogle #hue

Do sterowania żarówkami lepiej wybrać głośnik od Google czy Amazon? Z tego co wiem Google i tak nie obsługuje polskich komę D do sterowania i głośników. Do tego testowałem aplikacje Alexa i lepiej się sprawdza niż ta Google ale nie mam doświadczenia. Który głośnik warto kupić? Echo dot 3 czy Google Mini?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rybak17: z mojego doswiadczenia google home dziala milion razy lepiej. na poczatku mialem alexe dot i google home, alexa byla na tyle frustrujaca ze kompletnie przestalem ja uzywac i dokupilem google home na pozostale pokoje. Google duzo wiecej rozumie i duzo lepiej odpowiada. Zamiast mini polecam tez kupic chociaz ta zwykla wersje zebys mogl puszczac muzyke jak czlowiek (a najlepiej wersje max - jest super, ale inna polka cenowa)
  • Odpowiedz
@rybak17 od zawsze używam po angielsku z hue i masa innego sprzętu wszystko działa bez najmniejszych problemów. Po polsku nie używałem ani razu wiec ciężko mi się wypowiedzieć, wiadomo że funkcjonalność zawsze będzie jakis czas z tyłu po języku angielskim, ale z Alexa ta sama sprawa;) w asystencie możesz ustawić tez dwa języki, znowu nie wiem czy Polski działa już razem z innymi, ale angielski z hiszpańskim działają lux
  • Odpowiedz
@rybak17: home mini da się ogarnąc po PL niby. Tylko trzeba chociaż na chwile dodać do systemu jakiegoś appla. I coś tam zrobić, w stylu ustawić język na angielski, nie amerykański i coś tam dalej :)
  • Odpowiedz
@rybak17: tak spróbuj. Na Androidzie ustawiasz język pl jako główny i USA jako drugi, nie uk. Następnie na iPhone lub iPadzie odpalasz asystenta i doprowadź aby żaden język nie był ustawiony do obsługi głośnika, może ci się to udać jak wrócisz do Androida i skasujesz język USA i pozostawisz tylko pl.

Widzisz jednak pomyliłem z tymi językami.
  • Odpowiedz