Wpis z mikrobloga

@desertue: może ktoś się zle czuje i siedzi? Ja uważam, ze jeśli ktoś ma potrzebę usiąść to sam poprosi. Niekiedy mam tak, ze złe się czuje w komunikacji i nigdy nikt mi nie odmówił jak poprosiłam o zwolenienie miejsca. Ciężko, żeby każdy latał i się pytał, czy ktoś ma ochotę usiąść, zwłaszcza ze ja sama dostalam pare razy zjebke od jakichś dziadków, ze oni nie są starzy. Teraz ustępuje miejsca tylko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@desertue: może identyfikowali się jako starsze kobiety w ciąży?
Nie znasz nie oceniaj ( )
A tak poważnie to tak, jest coraz gorzej i będzie jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: ok, źle się wyraziłem. Po prostu przeraża mnie to, że wielu młodych mężczyzn nawet nie ogarnie że obok niego stoi gościu o dwóch kulach albo babka 60 lat. Albo przynajmniej nie chce tego widzieć.
  • Odpowiedz
  • 115
@desertue a może widzą i ogarniają ale uważają, że nie trzeba nic zakładać z góry i gdyby gościu o kulach lub 60 letnia babka chcieli usiąść to by o tym powiedzieli?
  • Odpowiedz
  • 252
@desertue nie. Obojętność by była gdyby mimo prośby pozostali niewzruszeni. I w czym kobiety i dzieci są lepsze/gorsze, że ktokolwiek miałby im ustępować miejsca na sam ich widok?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@desertue: no tak, jak wsiadam na jednym z pierwszych przystanków, skaemka pusta i mam stać bo jakaś kobieta czy dziecko wejdzie później? XDD
  • Odpowiedz