Wpis z mikrobloga

#dieta #keto #weganizm #dodzo #carnivore
Typek zrobił eksperyment na sobie- stosował trzy diety- tłuszczową, niskotluszczową na sztucznym żarciu i wegańską. Przy każdej z tych diet stosował dziennie taką samą kalorykę- 5000 kalorii dziennie.
Efekt-
na tłuszczowej przytył ledwo o kilogram, ale stracił cm w pasie.
Dieta wegańska i dieta na sztucznych produktach skończyła się znacznymi przyrostami wagi i obowodu pasa.
I.....o - #dieta #keto #weganizm #dodzo #carnivore
Typek zrobił eksperyment na sobie...
  • 29
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: dla osoby w pełni zaadaptowanej ma sens. Co ciekawe wysiłek fizyczny pozwala szybciej wejść w ketozę przy jedzeniu wysokich tłuszczy i niskich węgli. Oczywiście najważniejsze jest racjonalne żywienie a nie, ze ktoś przestaje jeść węgle i jest fajnie.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: "eksperyment" na jednej jednostce - brzmi legitnie. Obejrzałbym całość ale widzę, że trzeba podać numer karty przy zakładaniu konta.

Dieta diecie nierówna. Niestety dla normalnych roślinożerców (takich na normalnej, zbilansowanej diecie) utożsamia się ich chociażby z witarianami czy frutarianami którzy twierdzą, że w jabłku są witaminy i minerały od a do z.

Sam na roślinnej (normalnej, bez masy owoców i z całkiem sporą ilością tłuszczu z oleju rzepakowego nierafinowanego, siemienia
  • Odpowiedz
nie będę się z tobą sprzeczać, każdy wie jak jest.


@Estetykatopodstawa: To, ze jestes dociety i "wygladasz" nie czyni z cibie eksperta w dziedzinie odzywiania. W tym przypadku eksperta od diety wysokotluszczowej, niskoweglowodanowej ;)
¯\(ツ)_/¯Taka prawda¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
zmiana diety oznacza robienie procesu adaptacji od nowa


@Estetykatopodstawa: tego nie sprawdzałem wiec nie wiem jak to wyglada, a badan co do tego tematu pewnie nigdy nie bedzie jak ciało radzi sobie z takimi procesami wiec mozna sobie dywagowac co by bylo gdyby
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: ej #!$%@?, stary, gdzie nagle twoje cwaniackie bycie ekspertem i obwoźne koło adoracji, kiedy eksperyment potwierdza tezy #dodzo, a Noob nawet cię jeszcze nie zwyzywał od bolszewików? Taktyczne "nie będę z tobą rozmawiał, oddaj mi moją łopatkę"? Jasne, to tylko test na jednej osobie, próba i metodologia pewnie nieistotna, ale szkoda, że w takiej sytuacji nie masz już zbyt wiele do powiedzenia.
I co to za tekst o "adaptacji"?
  • Odpowiedz