Wpis z mikrobloga

Wczoraj w barze byłem, jaralem szluga na palarni i była tam jakaś dziewczyna ktora miała do mnie pretensje za somo to że tam jestem, nie wiem o #!$%@? jej chodziło, ale oczekiwała przeprosin, powiedziałem że przeproszę ją z największymi honorami pod warunkiem że powie mi za co mam ją przeprosić, dziewczyna nie mogła wskazać powodu, ale silnie się upierała że powinienem, bo jest kobietą i jej się to należy, zapytałem czy kogoś mam jeszcze przeprosić, no bo jak ktoś ma potrzebę to śmiało może o tym powiedzieć, odezwała się tylko jej koleżanka że jestem chamem i burakiem, dlaczego tak uważa? nie wiem, bo i sama też nie potrafiła wskazać powodu dającego jej prawo tak o mnie powiedzieć, jedyna ich linią obrony było to że są kobietami, pytam się więc czym różni się kobieta od mężczyzny, że muszą być tak lepiej traktowane, biedna wstała i wybiegła krzycząc coś o tym że matka mnie #!$%@? wychowała. Ta pierwsza dziewczyna dalej nie potrafiła wskazać powodu przeprosin, zamotala się się, coś tam zaczęła gadać że facet powinien mieć zasady i wyszła. Pytam się ziomeczkow na palarni o to cię się właśnie #!$%@? i dwóch typów mówi że nie wiedzą i że wiele by dali żeby się dowiedzieć, tylko przydupas tej pierwszej mówił że powinienem przeprosić, to pytam się za co? Chłop nie wiedział co powiedzieć to jebną że dla zasady xD mówię mu że dla zasady to ja nie przepraszam za nic, bo jednak przeprosiny to nie rzucanie słów na wiatr i jak przepraszam bez powodu to te przeprosiny są gówno warte.

#p0lka ##!$%@? #wtf #ksiezniczki #cotusie
  • 4
  • Odpowiedz