Wpis z mikrobloga

@WillyWonka: co jest w tym obrzydliwego i prostackiego? Przeciez jedyne co moze byc obrzydliwe w kupie to zapach i jej wyglad, a tego to zdjecie nie zawiera. Wspolczuje Tobie, ze brzydzisz sie tego co Twoje cialo robi dzieki mileniom ewolucji, czyli niejako brzydzisz sie sam siebie. Rowniez pozdrawiam ;)
@WillyWonka:Ale co jest obrzydliwego w tym zdjeciu? Na nim widzisz tylko lekko opuszczone spodnie. Ona rownie dobrze mogla sie masturbowac a nie srac. Na tym zdjeciu sa nogi i spodnie. Co w tym obrzydliwego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Geldon: człowieku mam inne zajęcia nie będę ci odpisywał co kilka minut xD to że ktoś się chwali tym ze sra do czego doszło żeby się chwalić potrzebami fizjologicznym jeśli tego nie rozumiesz to trudno widocznie masz mała kulturę osobista
@Geldon: Mistrzu, ja się nie wstydze srania. Uważam że początek srania to uczucie prawie tak fajne jak koniec ruchania. Lubię też się drapać po jajach. Czy to znaczy, że wystkim musze pokazać jak się drapię po jajach, bo inaczej robię z tego tabu? Nie #!$%@?, nie robię.
elo.
@Geldon: a czy ja gdzieś napisałem że to jest obrzydliwe? Weź na święta przy babci, mamie i innych, jak będziesz wchodził powiedz: "właśnie sobie zwaliłem konia i spuściłem się do skarpety". Przecież nic nie będą widzieli.