Wpis z mikrobloga

@KanPracy raz kierowca GLSa chciał się ze mną #!$%@?ć w robocie (ochrona) bo kazałem mu się przeparkować kiedy stanął na środku bramy wjazdowej i chciał sobie iść z paczką XD
  • Odpowiedz
@Toxicowski Nie zrozumiałeś mnie. Chodzi mi o to, że on na Twojej pracy przecież też chce zarobić. Zwykle u pośrednika jest niezły wyzysk, chociaż zdarzają się wyjątki. Tak czy inaczej na B2B zawsze lepiej wyjdziesz.
  • Odpowiedz
po #!$%@? zamawiać coś kurierem, jeśli nie mozna tego odebrac?


@Arveit: niektóre firmy wysyłają tylko kurierem. Na szczęście DHL i UPS mają paczkomaty i żabki/fresh itd.
  • Odpowiedz
@KanPracy: Dam ci darmową poradę. Zamawiaj do miejsca, w którym jesteś do 16, czyli najczęściej pracy. Zgoda, nie do każdej można, w takim razie opcja Paczkomatu, Paczki w RUCH, cokolwiek podobnego. Jeżeli przedmiot jest duży i ciężki, to się bierze dzień urlopu/pracę zdalną (jak jest możliwość) i się siedzi w domu czekając na kuriera...

Ludzie sobie sami lubią robić pod górkę.
  • Odpowiedz
@kapustnik: łatwo się mówi , praca samemu dla siebie jest opłacalna ,ale bez dobrego wkładu finansowego i braku zastępstwa w razie np Twojej choroby to patologia nie robota.
Jeszcze pół biedy jak dogadasz się z kierownikiem ,ale jak trafisz na palanta to powie Ci "a panie co mnie interesuje ze jestes chory 1000zl noty za brak podstawionego busa , cześć!"
  • Odpowiedz
@syjusz Nie wiem gdzie na takich kateków trafiacie ;) Jakby do mnie z czymś takim ktoś wystartował, to przechodziłbym szybko do innej firmy. Teraz kurierów brakuje. KTK/kierowników nie.
  • Odpowiedz
@kapustnik: Rejon Trójmiasto. Na szczęście zrezygnowałem (wypadek nie z mojej winy( ͡° ͜ʖ ͡°) ) z pracy w tym syfie i raczej bym tam już nie wrócił ze względu na prawo jazdy które zrobiłem c+e ,ale ogólnie ja robote lubiłem , fakt trafiali się ból dupiarze i tacy co pisali jak na obrazku "Ja bede po 18 klient wasz Pan" ,ale robota była spoko
  • Odpowiedz
@syjusz Też myślę nad TIRem, ostatecznie na międzynarodowych idzie nawet 10k netto wyciągnąć.

Co do klientów, to jest to i najlepsza i najgorsza część tej pracy. Zależy na kogo się trafi. Mnie osobiście najbardziej #!$%@? takie wielkopańskie podejście. Np w czwartek wiozłem paczkę dla typa. Wcześniej SMS kiedy będę (a przecież nie musimy ich wysyłać). Później podjeżdżam pod dom. Nikt nie otwiera. Dzwonię na tel, też nikt nie odbiera. No to
  • Odpowiedz
@KanPracy: Chamska odzywka kuriera, a wykopki biją brawo.

He he dobrze powiedział, soczyście tak, nie obraził ale jednak #!$%@?ł


A potem kwik, że zagraniczne firmy traktują Polaków jak klientów drugiej czy trzeciej kategorii.
  • Odpowiedz