Wpis z mikrobloga

Człowiek wstaje rano.Ogarnia się.
Robi śniadanie dla żony,bo zawsze narzeka ze ona musi robić.Armagedon w kuchni ze głowa mała.Ale cierpliwie gotuje,smaży,sprząta po wszystkim itp
Żona wstaje
"Kochanie zrobiłem śniadanie"
-"nie jestem głodna"
#!$%@? wszystko do śmietnika

Księżniczka 10 minut później robi sobie sama śniadanie.

Dziękuje Ci kochanie za cudowne rozpoczęty dzień.
Kocham Cię

#logikarozowychpaskow #zwiazki #gownowpis
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aqq123: Ciekawe co #!$%@?łeś, bo nie chce mi się wierzyć, że to cała historia. Jednak na wypadek, gdyby to było bezpodstawne, to

Ogólnie #!$%@?ą mnie tutaj samce alfa i teoretycy xD Hurr zachowałeś się jak #!$%@?, jak można być takim debilem i wywalać jedzenie durr. Po pierwsze, sami kręcicie na siebie bata, bo potem płaczecie, że facet ma cały czas zgrywać twardego i stanowczego. Tutaj gość się #!$%@?ł i moim zdaniem dobrze, że wywalił żarcie. Gdyby zjadł sobie sam, to kobieta nadal by nie zrozumiała, że mogła go urazić. Ot ona nie zjadła, więc on sobie zje, nic złego się przecież nie stało, co nie? Zupełnie inne wrażenie jest wtedy, kiedy taki gość spokojnie #!$%@? na jej oczach jej jedzenie do kosza i przystąpi do robienia swojego śniadania. A że to strata? Trudno, ludzie i tak marnują mnóstwo żywności i jakoś nikt aż tak się nie oburza.

No i po trzecie, wy chyba macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem, bo z kilkanaście osób napisało o tym, że może nie była głodna, a OP wyraźnie
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: wywaliłem z premedytacją talerz jedzenia,bo miałem taką ochotę.A nie cały wózek żarcia z biedronki.Nie żałuję

Godzinę po wpisie wylądowałem na 30 minut w wc bo szczałem dupą po tym śniadaniu,

Żona się śmiała że chciałem ją otruć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

taki happy end
  • Odpowiedz
@aqq123: Bo zla taktyka, im sienajpierw kawusie robi bo jak wstana to takie mendy z nich wychodza ze hoho... Po kawci juz jest lepiej.
A jak nie, to nastepnym razem jak wrocisz z roboty a panna obiadek #!$%@?, zrob tak samo. Powiedz ze nie jestes glodny a za 10 minut zamow sobie pitce na telefon. Jak zrobi inbe to powiedz, ze teraz wie jak sie czules.
  • Odpowiedz
@aqq123 Przecież to Ty się zachowales jak rozlieszczony gowniarz. Raz przyszykowalem śniadanie wiec trzeba zjeść. Tu! Natychmiast! A jak nie wyrzucam!
Tera zastanów się ile razy Ty mówiłeś ze nie jesteś głodny...
  • Odpowiedz