Wpis z mikrobloga

Jaki może być powód tego że samoczynnie raz na miesiąc/dwa leci mi krew z nosa i są to ilości takie że spokojnie napełnił bym szklankę. Dodam że ćwiczę boks i jak tam dostanę to czasem leci czaaem nie jak to bywa w tym sporcie, teraz ostatni raz w nos dostałem z 2 tygodnie wcześniej. Teraz przed krwotokiem dość mocno się zdenerwowałem ale bywało gorzej i nic się wtedy nie działo
Może ma ktoś taki przypadek z trenujących #boks #mirkokoksy
#medycyna #zdrowie #lekarz #szpital
  • 11
@zozol1950: kolego idź do lekarza, być może Ci brakuje jakiś mikrolementów, powinien Ci przepisać pełną morfe plus mocz, i nie obrabiaj sam tych wyników, nawet jak będą w normie, tylko idź dalej do lekarza, tego samego i truj mu dupę, by przepisał Ci kolejne badania, powtarzaj to tak długo, aż Ci znajdzie przyczynę.
@koxiak: Coś tam kiedyś miałem z krwią jak byłem mały to żelaza za mało, ostatnio jak chciałem pierwszy raz oddać krew to mi nie pobrali bo miałem za mało czegoś tam i powiedział że bym do domu nie doszedł (nie pamiętam czego) ale żyłem to stwierdziłem że nie ma co iść i kolejek u lekarza robić. Ale trochę mi to dziś pokrzyżowało plany więc się w końcu wybiorę jak znajdę chwile
@zozol1950 jeśli nie robiłeś badan krwi to zrób plus wizyta u dobrego laryngologa. Ja miałam takie problemy wczesniej i teraz tez od czasu do czasu mi sie zdarza - wyniki okej, laryngolog stwierdził ze po prostu mam płytkie unaczynienie w nosie i przy osłabieniu organizmu naczynka się robią kruche i pękają (raz za dzieciaka było u mnie pogotowie bo nie dało się tego zatamować i zleciało ze mnie z pół litra :/)