Wpis z mikrobloga

Dzisiaj znajoma powiedziała mi coś strasznego. Syn jej 6 letni pytał jej ostatnio co to aborcja i czy to prawda że się zabija małe dzieci w brzuszku, czy jego mama jadła tabletki żeby go nie było, czy jest niechcianym dzieckiem. Teraz skąd takie pomysły w głowie chłopczyka? A no z lekcji religii w zerówce ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

#religia #kosciol #dzieci #j--------e
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elemenTH: Miał farta, że go jakaś wojująca feministka nie wyskrobała w imię własnej wygody. Teraz pyta co z tymi mniej szczęśliwymi. W tym wieku chyba za wcześnie na taki rozkminy.
  • Odpowiedz
@DeadIy: no z tego co mówiła inne dzieci nie zgłaszały tego rodzicom, ona tam ze swoim synem nie unika poważnych tematów, nie ma tematów tabu więc on jak coś chce wiedzieć to po prostu wali do niej jak w dym, musiała mu wytłumaczyć na jego rozumek. Najgorzej, że on to tak odebrał że rodzice nie chcą dzieci i je zabijają albo jedzą tabletki żeby ich nie mieć i dopytywał czy
  • Odpowiedz
@elemenTH: Jak miałam 6 lat to ksiądz na religii powiedział nam, że pewnego dnia wszyscy umrzemy i już nigdy nie zobaczymy rodziców na ziemi, dopiero w niebie xd Minęło z 15 lat a ja do dzisiaj pamiętam płacz mój i innych dzieci :P Wiadomo, że wszystko jest ludzkie, ale odpowiednie tematy w odpowiednim wieku.
  • Odpowiedz
@elemenTH: mam brata w 3 klasie podstawówki, jest jedyna osoba nie zapisana na religie. Dzieci mu dokuczają, a on ze jest wiekszy od tych suchotnikow, łatwo miesza lub sam zaczyna bójki. Matka juz pare razy byla w szkole w tej sprawie ale dzieci dalej swoje...
  • Odpowiedz
@elemenTH: Mojej 6 letniej córce głupia c--a katecheta powiedziała, że Mikołaj nie istnieje. Córka powiedziała że jeuz dawno się domyslala ale nie chciała psuć magii świąt. Już nie chodzi na religię.
  • Odpowiedz
@elemenTH: ja p------e. R--------------m takiego katechetę i dziecko wypisała z tej pralni mózgów. Ale rodzice debile, nie rozumieją, że to próba indoktrynacji ich dzieci, żeby potulnie płaciły na kościółek.
  • Odpowiedz