Wpis z mikrobloga

@Suplement_Diety: ten z linku wygląda na oryginalny. Poza tym jak coś Ci się nie spodoba to zwracasz i już. Zdecydowałeś się na ten z negatywem jednak?? Zauważyłem że 5610 często pojawia się w promocjach na Amazonie. Nie wiem jak z tym negatywem.
Zawsze możesz jeszcze wziąć 5600 tylko nie będzie ani solar ani Multibank ale jest sporo tańszy.
@AllieCaulfield: zdecydowałem się na negatywa bo dużo bardziej mnie jednak przekonuje wizualnie a sprawdzanie godziny nie będzie problemem bo z reguły i tak nawet w przypadku standardowego zegarka trzeba dość mocno przechylić nadgarstek. Kwestia tylko tego czy na "alledrogo" mogą sprzedawać podróbki. Podobno gość wystawia FV więc jako firma raczej jest to karalne. No chyba, że lepiej dołożyć 100 PLN i kupić w jakimś oficjalnym sklepie typu BRASTY
@Suplement_Diety: nie sądzę żeby dał sprzedającego gra warta była ryzyka. 100pln różnicy a jak coś pójdzie nie tak to negatywne opinie na FB, wypoku i wszędzie dookoła. Dostaniesz fakturę i jak coś się nie spodoba to zwrot.
Jeśli negatyw ci się podoba to bierz. Z opinii słyszałem że to podświetlenie które się załącza przy obrocie nadgarstkiem jak chcesz spojrzeć na zegarek działa bardzo dobrze i pomaga w przypadku negatywnego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Suplement_Diety: zgadzam się z przedmówcą, nie sądzę żeby w tej kwocie była to podróbka, w sklepach chodzą koło stówki drożej ale na promocjach można kupić o stówkę taniej więc cena wydaje się być uczciwa. Ale warto byłoby zobaczyć ten zegarek na żywo i porównać z klasycznym wyświetlaczem, też byłem mocno napalony i zdecydowany na negatyw na podstawie zdjęć i filmów dopóki nie zobaczyłem na żywo u kumpla. Kilka miesięcy temu kupiłem
@Suplement_Diety: też wydaje mi się że zegarek jest ok. Jeśli chodzi o solar i radio, to czytałem fajny post na watchuseek, że wymiana baterii co kilka lat wychodzi i tak taniej niż dopłata do solara i wymiana go co kilkanaście lat.
A kwarce od Casio są na tyle dokładne, że synchronizacja radiowa nie jest konieczna. Wystarczy raz w miesiącu zresetować sekundy.