Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Therion: właśnie wziąłem spen i sobie przejechałem po foli na s7 i niby daje radę ale nie wiem jak to będzie na dłuższą metę. Folia fajna jest u mnie się sprawdzała ta od 3mk za jakieś 50zl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElManiure: rysik pobiera prąd indukcyjnie z ekranu co działa już kilka mm nad nim (pojawia się kropka) a sama czułość dotyku bierze się z siły nacisku rysika w spenie. Możesz położyć na ekran dowód osobisty i po nim pisać i telefon to wychwyci. Jeżeli chodzi o folie 3mk arc i jej pochodne to rysik zostawia na niej żłobienia, znikają od ciepła lub po czasie ale nie wygląda to super estetycznie. Plusem
@siba_15: spoczko, już ogarnęłam notatnik. To pierwszy smartphone serii Note u mnie, są genialne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem małe obawy że będzie za duży, w porównaniu do s7 edge miałem się przesiąść na s9+ który był dla mnie już duży a co dopiero note9. Po kilku dniach już zapomniałem co to małe telefony a apple 7 mojego różowego przy moim wygląda jak mała po pierdółka. W
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElManiure: będzie lujem pytanie w jaki sposób Samsung chce przebić Note 9, bo imo ten Note to maszyna na parę lat, moja pierwsza myśl to bateria 5000-6000.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TheRahr: sam samusng galaxy s10 wersja 5g wydaje się bardzo zaawansowany i duży, ma też dużą ilość aparatów z tyłu więc serio nie wiem czym note 10 mógłby przebić to ( ͡° ͜ʖ ͡°)