Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy sytuacji ze zbiórką pieniądzy na gówniaki koleżanek z klasy.

Wczoraj był ostatni dzień zbiórki, oczywiście tak jak mówiłem, nie dorzuciłem się. Osobie zbierającej od razu dupsko trzasło że aż się przestraszyłem, wybuchła na mnie z krzykiem i pretensjami ”jak ty możesz być taki samolubny”

No cóż, mogę ¯_(ツ)_/¯

Oczywiście kiedy zobaczyła że mam wywalone na jej gadki, to zaczęło się straszenie wychowawczynią xD

Godzinę temu była właśnie godzina wychowawcza, i dostałem taki #!$%@? od całej klasy jak i wychowawcy. Chciała nawet przez chwile dzwonić do mojej matki, ale chyba zorientowała się że to głupi pomysł i nic to nie da ( ͡ ͜ʖ ͡)

Skończyło się na uwadze o ”ignorowaniu nauczyciela” xDD

Chyba chciała mi jakoś dowalić, żebym się ugiął, ale nie ze mną takie numery. Mam zamiar iść z tym do dyrekcji, i wnieść skargę na nauczyciela, za bezprawne wpisanie uwagi.

Po południu napisze czy coś z tego wynikło.

Nie dawajcie sobą manipulować miruny i mirabele ( )

#szkola #licbaza #patologiazewsi #madki #p0lka
  • 187
  • Odpowiedz
żebym się ugiął, ale nie ze mną takie numery

Nie dawajcie sobą manipulować

tylko ja, reszta zczikenowała


a chwilę wcześniej:

trzasło
  • Odpowiedz
@Chlejus: mojego młodszego brata kiedyś pomówiła jego 'koleżanka'. Wychowawczyni, pedagog i zastępczyni dyrektora przyszły na lekcję i oskarżyły go przy całej klasie nie znając nawet jego wersji. Sprawa trafiła do dyrektora, który zarzekał się, że wyciągnie wobec niego konsekwencje. Nikt nie chciał wysłuchać jego wersji (która nie istniała, bo cała sytuacja była wyssana z palca). Na monitoringu było widać, że w czasie, kiedy młody miał zwyzywać tę małą od najgorszych,
  • Odpowiedz
@Chlejus: czujesz to?


Ja bym napisał o tym do gazety, kuratorium ministerstwa a co najważniejsze DO PŁOKUŁATUŁY bo co to za zmuszanie kogoś do wydawania pieniędzy, to jest haracz
  • Odpowiedz