Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy sytuacji ze zbiórką pieniądzy na gówniaki koleżanek z klasy.

Wczoraj był ostatni dzień zbiórki, oczywiście tak jak mówiłem, nie dorzuciłem się. Osobie zbierającej od razu dupsko trzasło że aż się przestraszyłem, wybuchła na mnie z krzykiem i pretensjami ”jak ty możesz być taki samolubny”

No cóż, mogę ¯_(ツ)_/¯

Oczywiście kiedy zobaczyła że mam wywalone na jej gadki, to zaczęło się straszenie wychowawczynią xD

Godzinę temu była właśnie godzina wychowawcza, i dostałem taki #!$%@? od całej klasy jak i wychowawcy. Chciała nawet przez chwile dzwonić do mojej matki, ale chyba zorientowała się że to głupi pomysł i nic to nie da ( ͡ ͜ʖ ͡)

Skończyło się na uwadze o ”ignorowaniu nauczyciela” xDD

Chyba chciała mi jakoś dowalić, żebym się ugiął, ale nie ze mną takie numery. Mam zamiar iść z tym do dyrekcji, i wnieść skargę na nauczyciela, za bezprawne wpisanie uwagi.

Po południu napisze czy coś z tego wynikło.

Nie dawajcie sobą manipulować miruny i mirabele ( )

#szkola #licbaza #patologiazewsi #madki #p0lka
  • 187
  • Odpowiedz
@Chlejus: Dyrekcja będzie miało na to #!$%@? i stanie po stronie nauczycielki. Przecież to są na bank znajomi którzy nie raz pili razem wódkę. Nic tam nie załatwisz, ciśnij od razu do kuratorium.
  • Odpowiedz
@Chlejus: #!$%@?. Całą szkołę średnią przewalczyłem z nauczycielami i jakiś czas temu jeden z nich chciał się u mnie zatrudnić. Kazałem mu #!$%@?ć, ale z kulturką. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Chlejus na krystka, za taką pyskówkę, to chętnie bym z liścia #!$%@?ła tej typiarze ( _) kolejne pokolenie patusiarskich karyn, dej bo mnie się należy, bo się ruchałam. Dokładnie to bym jej powiedziała: ruchałaś się bez zabezpieczenia, to teraz bierz dupę w troki i idź #!$%@? na brajanka.
  • Odpowiedz
@bslawek: właśnie ważne. jeżeli to była kwota rzędu 5-10zł to nie opłacało się spierać o to dłużej niż godzina. a jak teraz zaczniesz jeszcze pisać jakieś donosy to wyjdzie, że nie dość że wyszedłeś na #!$%@?, to jeszcze zmarnowałeś ileś godzin a to wszystko za kilka zł.
  • Odpowiedz
@Chlejus: właśnie tak czytam i chciałem napisać, że "za moich czasów" ( ͡° ͜ʖ ͡°) to te które zachodziły w ciążę w czasie nauki były raczej piętnowane (nie to że popieram), pod koniec liceum raczej już ludzie bardziej wyluzowani i mieli to gdzieś, ale nauczycielom nadal się nie podobało, bo indywidualny tok nauczania itp., a teraz się im ludzie składają na gówniaka, dobry interes XD
  • Odpowiedz