Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj pokłóciłam się z niebieskim, bo poinformował mnie, że we wrześniu wyjeżdża z kolegą do Wietnamu na trzy tygodnie. Nie byłoby to dla mnie problemem, gdyby nie to, że ze mną wyjechał gdzieś tylko i wyłącznie na weekend (dokładnie dwa razy) zawsze zasłaniając się tym, że nie może wziąć urlopu albo że musi pracować. W tym samym czasie (dwa lata) był na kilkudniowym wyjeździe z kolegami i kilku weekendowych, ale ze mną się wzbraniał, żeby jechać gdziekolwiek. Powiedziałam w złości, że koledzy są dla niego ważniejsi, a on to bez ceregieli potwierdził. Obraziłam się, ale wieczorem wiadomo seks na zgodę, rano przed pracą też szybkie seksy i pytam w żartach (hehe nie) gdzie moje kwiatki na dzień kobiet, a on "ja już ci dałem prezent wczoraj i dziś rano". Jest mi przykro i siedzę teraz w pracy, koleżanki się chwalą co to nie dostały od swoich niebieskich, a ja mogę się pochwalić tylko tym, że mój niebieski woli kolegów ode mnie. Nie pytam o radę, tylko #zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #dzienkobiet

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 76
  • Odpowiedz
fffffffffffffffffffff: Wcale sie nie dziwie, ze uznaje kolegow za najwazniejszych. Ty w koncu i tak go zostawisz, albo z czasem, jak kazda, rozowa zaczniesz miec na niego #!$%@? i bedzie stawiac wylacznie roszczenia nie dajac nic od siebie. Gdyby porzucil kolegów w koncu jedyne co by w zyciu robil to pracowal na ciebie. Pozniej by skonczyl jako Janusz 40+ ktory jedynie chodzi do pracy i oglada z grazyna tv. W zyciu
  • Odpowiedz
anonimka: Nie wiem ile masz lat, pewnie ja zabrzmię jak stara baba, ale po latach zrozumiałam, że trzeba się szanować i szkoda czasu na takie związki, w których facet niby żartuje, ale serio ma Cię w dupie (tutaj jak widać też Cię ma sorry). Uwierz o wiele fajniej spędzać czas z kimś kto chce z Tobą ten czas spędzać niż na siłę się prosić.

Zaakceptował: sokytsinolop}
  • Odpowiedz