Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj pokłóciłam się z niebieskim, bo poinformował mnie, że we wrześniu wyjeżdża z kolegą do Wietnamu na trzy tygodnie. Nie byłoby to dla mnie problemem, gdyby nie to, że ze mną wyjechał gdzieś tylko i wyłącznie na weekend (dokładnie dwa razy) zawsze zasłaniając się tym, że nie może wziąć urlopu albo że musi pracować. W tym samym czasie (dwa lata) był na kilkudniowym wyjeździe z kolegami i kilku weekendowych, ale ze mną się wzbraniał, żeby jechać gdziekolwiek. Powiedziałam w złości, że koledzy są dla niego ważniejsi, a on to bez ceregieli potwierdził. Obraziłam się, ale wieczorem wiadomo seks na zgodę, rano przed pracą też szybkie seksy i pytam w żartach (hehe nie) gdzie moje kwiatki na dzień kobiet, a on "ja już ci dałem prezent wczoraj i dziś rano". Jest mi przykro i siedzę teraz w pracy, koleżanki się chwalą co to nie dostały od swoich niebieskich, a ja mogę się pochwalić tylko tym, że mój niebieski woli kolegów ode mnie. Nie pytam o radę, tylko #zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #dzienkobiet

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 76
Gdzie Ty się żalisz jak tu 90% wykopków uważa, ze dziewczyna jest do zrobienia obiadu, posprzatania i zrobienia loda :P
Wszystkie laski są takie same, chcą hajs i wydymać faceta i koniec kropka :D
Czasem jak czytam te komentarze to aż wierzyć mi się nie chce, ze ktoś ma tak zrytą banie :P
@AnonimoweMirkoWyznania: wiesz, mądrość kobiet jest przysłowiowa. Dasz radę. Tutaj wzór:
Mąż z żoną jedzą obiad w wykwintnej restauracji, kiedy nagle do ich stolika podchodzi oszałamiająco piękna, młoda dziewczyna,
całuje faceta w usta, mówi, że zobaczą się później i wychodzi.
Żona patrzy na męża z wściekłością:
- Kto to był?!
- Moja kochanka - odpowiada mąż.
- Wystarczy! Chcę rozwodu!
- Dobrze - odpowiada mąż - ale zauważ, że po rozwodzie nie