Wpis z mikrobloga

@Aokx: Wczoraj bylem swiadkiem ciekawej sytuacji w autobusie. Weszla starsza babka (taka po 50), i jakas kobieta wstala ja puscila. Ta starsza usiadla, podziekowala, i skomentowala 'co za czasy, ze czlowiek (chodzilo o mezczyzne) siedzi a kobieta wstaje', po czym trzy inne kobiety naokolo skomentowaly ze 'takie teraz mamy czasy' i 'to sie z domu wynosi'. Przepraszam, czy to ja jestem jakis dziwny, ze nie rozumiem, czemu to mezczyzna ma wstawac,
@vorio: Hej, hej, hej xD Kobiety są słabsze, powinny mieć lżej trochę w świeci. Ten wpis to pół żart, pół serio. Rozumiem że kobiety lubią jak się nimi opiekuje, czyli daje prezenty. Ale może powiedzmy to sobie szczerze a nie robimy sztuczne święta dla facetów których nikt nie obchodzi xD Zresztą faceci je mają gdzieś xD

A ten żart to oczywiście z lewactwa, zróbmy z mężczyzn "poszkodowaną" płeć! Czemu nie xDDD
@Aokx: moja dziewczyna nie zna żadnej z tych dat poza walentynkami ¯\_(ツ)_/¯
Ale na walentynki przygotowała wypasione sushi a ja wejściówkę na termy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aokx: to moze po prostu nie obchodz zadnych z tych swiat? Ja sie wczoraj dowiedzialem ze dzis jest jakis dzien kobiet. Z powyzszych kojarze tylko walentynki (ktorych tez nie obchodze). Nikt Cie nie zmusza do kupowania prezentow. I po problemie
Dzień kobiet - święto

Dzień mężczyzn - Nie wiem kiedy jest

Jest niby ten śmieszny dzień chłopaka na końcu września, ale generalnie każdy ma na to #!$%@?, ostatni raz coś dostałem w związku z tym "świętem" w gimnazjum.

Dzień babci - święto

Dzień dziadka - Nie wiem kiedy jest

To akurat proste, bo dzień dziadka jest po dniu babci. Tu oba święta są raczej celebrowane razem.

Dzień mamy - święto

Dzień taty
Dzień kobiet - święto

Dzień mężczyzn - Nie wiem kiedy jest


Dzień babci - święto

Dzień dziadka - Nie wiem kiedy jest


Dzień mamy - święto

Dzień taty - Nie wiem kiedy jest


@Aokx: @Aokx: No to może idź na wikipedię albo coś i uzupełnij braki w wiedzy? Tak tylko sugeruję.