Wpis z mikrobloga

@biesy: Obrazek sprzed 50 lat moglby miec podpis:
Majac 41 lat wielokrotnie spotykam sie z sytuacja ze 20-letni chlopak nie potrafi poskuc konia wlasnorecznie wykuta podkowa, nie wie jaka podkowa ma byc do wyscigow a jaka do orki. Nie wie jak ustawic hebel i jak naostrzyc dluto. Nie wie wielu rzeczy ktore prawdziwy mezczyzna musi umiec by mozna by go nazwac samodzielnym mezczyzna. Ale wie jak dziala wkretarka i ze
  • Odpowiedz
@biesy: Spotykam się z sytuacją w której człowiek 40 lat nie potrafi obsłużyć komputera czy smartfona i nie potrafi nim zrobić nierozmazanego zdjęcia.
  • Odpowiedz
@biesy: a co z kobietami? teraz to zacerować skarpetkę albo zrobić szalik na drutach to mało która potrafi. Nie mówiąc już o oskubaniu drobiu albo przygotowaniu konfitury na zimę.
  • Odpowiedz
@biesy: @zacny_login: @Cinoski: bez przesady... żeby w dzisiejszych czasach nie ogarniać wkrętarki czy szybkozłączki to trzeba mieć kibel w głowie. A często jest tak, że to właśnie te osoby narzekają na pracę za minimalną krajową XD Dla nich to i tak za dużo...
  • Odpowiedz
@biesy: P---------e. 20-letni chłopak nie wie tego wszystkiego, ponieważ jego 41-letni ojciec go tego nie nauczył. Sam jestem w podobnej sytuacji. Na przykład do niedawna nie wiedziałem jak odpowietrzyć grzejnik. Ojciec nigdy mi tego nie pokazał, bo "młody jesteś i coś zepsujesz". Całe szczęście mamy youtube i całą masę poradników.
  • Odpowiedz
@zacny_login: a 3500 lat temu brzmialo to tak :
Majac 41 lat wielokrotnie spotykam sie z sytuacja ze 20-letni chlopak nie potrafi upolowac mamuta wlasnorecznie wystrugana dzida, nie wie jakich strzal uzywa sie na lekka a jakich na gruba zwierzyne. Nie wie jak zbudowac sidla i w jaki sposob wypedzic niedzwiedzia z jaskini. Nie wie wielu rzeczy ktore prawdziwy mezczyzna musi umiec by mozna by go nazwac samodzielnym mezczyzna. Ale
  • Odpowiedz