Wpis z mikrobloga

@Panna_Mary: skoro mu zszyli to jest ubezpieczony bo by musiał zapłacić lub listem by mu przyszlo do domu, gadal z ludzmi wiec jakos nic o tym nie wspomniał, nie w------l wiec wydaje mi sie ze normalnie jest
  • Odpowiedz
@gohafeliczita9: W szpitalach nawet za prześwietlenie i nałożenie gipsu potrafią d-----ć ładny rachunek, jak się nie ma ubezpieczenia, a co dopiero, jak ktoś musi zostać dłużej. Takie realia( ͡° ʖ̯ ͡°) ale mówiąc taki przypadek nie masz chyba na myśli, że siedziałaś na melinie, chlejąc któryś dzień z rzędu i jakiś p---b Ci rozwalił łeb butelką i trzeba Cię było szyć?( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Panna_Mary: a wiesz ze oni go wypuscili? i wraca do torunia z rozwalona głowa i pewnie ktora boli. chyba ze wypisal sie na wlasne żądanie bo wiedzial jakie to beda koszta zwiazane z pobytem. nie wiem ale mega nie odpowiedzialne tak jak mowisz
  • Odpowiedz
@Panna_Mary @Takjakos2012 Ja r--------m głowę w robocie to w najbliższym szpitalu mnie tylko poszyli. Tomografie i inne takie już zlecał lekarz rodzinny. A leczenie* bez ubezpieczenia potrafi sięgnąć nawet parunastu tysięcy tak że ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gohafeliczita9: @Hades3623:
Wlasnie dla mnie kluczowa jest kwestia czy on wyszedl sam, czy go wypuscili. Chyba ze cos nasciemnial, bo standardowo przy pobiciu to chyba i policja sie pojawia w szpitalu.
Ale taka jazda po nocy do domu to dla mnie abstrakcja w ogole w tym wypadku.
  • Odpowiedz
@gohafeliczita9: Jak będą dobre dymy, to może będę( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno masz dużo patologicznych koleżanek, a w patostrimach brakuje kobiet, zadbajcie o równość płci, odpalcie strima i róbcie dymy() liczę na Ciebie.
  • Odpowiedz
@Panna_Mary: nocne dyzury na SORze pelne sa takich przypadkow jesli pobity stwierdza ze sie potknal lekarzom nic do tego.. sa oczywiscie wyjatki jak pobite kobiety lub dzieci, ale generalnie nikt nie wzywa policji do n--------h meneli z rozbitym nosem
  • Odpowiedz