Wpis z mikrobloga

Dziewczyna robi aferę pizzerii o za małą pizzę, ale zamiast zmierzyć ją linijką czy centymetrem krawieckim to do "mierzenia" używa aplikacji na telefon xDDDDDDDDDDDDD

Smaczek: dziewczyna pracuje w teatrze (:

#krakow #pizza #logikarozowychpaskow w sumie #patologiazmiasta (albo i #patologiazewsi) bo jak to inaczej nazwać.


MasterSoundBlaster - Dziewczyna robi aferę pizzerii o za małą pizzę, ale zamiast zmie...

źródło: comment_OubTlMnIqwjstK4sD5GHWoQyjGS2P0pL.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: dziwi mnie, że ktoś może napisać "#!$%@? wam w dupę" i podpisać się pod tym swoim nazwiskiem. Tak zero refleksji, że pracodawca, rodzina to mogą zobaczyć i wychodzi się na patologicznego buraka.
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: Nie wiem, czy jest się czym chwalić, ale czasem mam ochotę założyć Facebooka tylko po to, żeby odpowiadać takim ludziom, że są kompletnymi debilami. Przecież to są usterki w systemie poznawczym na poziomie fundamentalnym.
  • Odpowiedz
Kurcze, muszę tej apki użyć do pracy - do pomiarów geodezyjnych. Załączę zdjęcie do operatu geodezyjnego i niech się inspektor głowi... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wczoraj zepsuł mi się GPS za 60k, będzie w sam raz!
  • Odpowiedz