Wpis z mikrobloga

Dziewczyna robi aferę pizzerii o za małą pizzę, ale zamiast zmierzyć ją linijką czy centymetrem krawieckim to do "mierzenia" używa aplikacji na telefon xDDDDDDDDDDDDD

Smaczek: dziewczyna pracuje w teatrze (:

#krakow #pizza #logikarozowychpaskow w sumie #patologiazmiasta (albo i #patologiazewsi) bo jak to inaczej nazwać.


Pobierz
źródło: comment_OubTlMnIqwjstK4sD5GHWoQyjGS2P0pL.jpg
  • 119
@MasterSoundBlaster: z ciekawości sprawdziłem aplikacje na iOs miarka, która na podstawie czegoś tam w AR, i jakiśtam algorytmów, oblicza sobie miarę. Sprawdziłem na linijce, kładąc ją w różnych miejscach na różnym podłożu i pod różnymi kątami - z reguły błąd pomiarowy rzędu 0.5cm.

Magia, pomyślałem.

Więc wziąłem następne przedmioty i tak sprawdzałem i sprawdzałem - i generalnie większość zmierzyła z bardzo dużą dokładnością. Stąd mój wniosek, że jebnięcie się o 8cm
Jane, ale w teatrze też nie są zatrudniani ludzie z łapanki ;P Tylko wydawałoby się, że dość ogarnięci ludzie.


@MasterSoundBlaster: No nie wiem czy tak bardzo ;) Znam przypadki ogarniętych ludzi czynących jednoczeście takie wpadki że hej
@MasterSoundBlaster: Kiedyś robiłem w pizzeri we wrocku i mieliśmy piec do którego pizzę wkładało się na blaszce która miała określony rozmiar pizzy. Jeden gość zadzwonił, że go oszukaliśmy na rozmiarze bo zmierzył i miała za mało. W pewnym momencie zastanawialiśmy się czy ktoś na kuchni nie #!$%@?ł rozmiaru placka i nie dał mniejszego w większym pudełku. Okazało się, że gość zmierzył papierową podkładkę wielkości 2/3 pizzy zamiast samej pizzy i na