Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o tych #!$%@? Malczyńskich? Sprytnie zorganizowali akcje aby zniszczyć multiple i buntują wszystkich, bo nie wierze aby każdy jupiter nagle się przywalił przypadkiem, np. Medusa czy Isamu.
Też podobno Multipla #!$%@?ł się na psach, ale #!$%@? W WIEKU 15 czy tam 16 lat XDD Bo jak Malczyński mówił napadło go 2 czy tam 3 19-latków. Jak na moje napadanie na typa 3 lata młodszego i to jeszcze w kilku, to jest jeszcze większe frajerstwo, takich patusów powinno sie eliminować ze społeczeństwa, przecież 3 lata w tych rocznikach to jest ogromna różnica. Będzie miał Multipla 30 lat i będą go nazywać konfidentem za akcje gdy miał 15/16 lat? XDDDD
Żeby nie było, nie lubię multipli ale jeszcze bardziej #!$%@? mnie na mafia YT
#boxdel #famemma #danielmagical #patostreamy #amadeuszferrari #multipla #ferrari #malczynski
  • 25
@wieszjo: podchodzę do nich z rezerwą - jedni z wielu jutuberów tworzący content dla gimnazjów, ale też nie są jacyś szkodliwi
natomiast jeśli chodzi o akcję z amadeuszem to mimo wszystko trzymam ich stronę. nie dlatego że darzę jakąś nienawiścią amadeusza, zarówno na malczyńskich jak i na niego mam #!$%@?, a dlatego żę malczyński sam powiedział że nie widzi problemu z pójściem na policję, ale jak się kreuje na ŚWIRA ULICZNIKA
@majkelwykopowicz: Przykład z dupy, tak samo moge powiedzieć czy jak 12 latek ukradł sok w sklepie, w wieku 20 będziesz go nazywac złodziejem? A w wywiadzie powiedział "można powiedzieć że jestem taki trochę ulicznikiem' i tu chodziło tylko i wyłącznie o jakieś pizganiny na baletach czy na mieście a nie o jakąś prawilność XD A poza tym to było w #!$%@? dawna temu więc bez sensu taka akcje wyciągać, no ale
@wieszjo: są sprawy które się przedawniają i nie, kradzież ze sklepiku to drobnostka, a w wieku 12 lat najpewniej wynikałaby z młodzieńczej głupoty, w wieku 16 lat raczej jesteś już w pełni świadomy swoich decyzji
tak czy owak tak jak wpsomniałem, #!$%@? na obydwóch i najchętniej zobaczyłbym na fame MMA3 taką oto akcje:
https://www.youtube.com/watch?v=8mEjooM1PuI
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
@wieszjo: Przecież to co się obecnie dzieje dookoła tej walki to tylko na korzyść WG i Boxdela bo rośnie zainteresowanie. Nie przeszkadza im patusiara, która słynie z chwalenia się grupowym seksem, nie przeszkadza im isamu który narobił dzieciaków i nie płacił alimentów to i nie będzie im przeszkadzał ktoś kto w wieku 16 lat poszedł zgłosić pobicie xd