Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak tydzień temu pisałem o koleżankach z klasy które są w ciąży, i chciały aby cała klasa złożyła się na rzeczy dla gowniaków? To tak w skrócie.

Dzisiaj się dowiaduje że zbiórkę robi ktoś inny, ale najzabawniejsze jest to że tym którym ta składka nie odpowiada, zaczyna się grozić wychowawczynią xDD

Czekam na ten ból dupy i niewygodne pytania na GW, ”dla czego nie chcesz się złożyć na dziecko, to jest twoja klasa”

Nie czuje się abym był częścią klasy, to po pierwsze. A po drugie, to nie mój gowniak xD mogła wyruchać kogoś z Hajsem, a nie sebka bez grosza...

Niby kwota jest mała, a wręcz groszowa, ale tu chodzi o zasady.

#patologia #chlewobsranygownem #szkola #licbaza #ciaza #janusze
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 740
@Chlejus wez powiedz jasno na forum klasorum, ze danie dupy to byla jej decyzja, kazdy rozumny czlowiek wie z czym wiaze sie seks i jezeli klasa ma byc zobowiazana do finansowego wspierania ludzkiej nieodpowiedzialnosci to rozpocznij klasowa zbiorke na splate twojej chwilowki, ktora wziales po pijaku.
  • Odpowiedz
Rozumiem, że koledzy i koleżanki z pracy/szkoły mogą się złożyć na symboliczny prezent dla przyszłej madki i jej kaszojada, ale zwykle to zbiórki dla chętnych.
  • Odpowiedz
@Chlejus: prowiedz że zrobiła bardzo głupio. Jak można starać się o dziecko nie mając dobrego zasilacza finansowego ¯\_(ツ)_/¯ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie czuje się abym był częścią klasy, to po pierwsze. A po drugie, to nie mój gowniak xD mogła wyruchać kogoś z Hajsem, a nie sebka bez grosza...


@Chlejus: Nie dali pomóc w robieniu a wołają pieniądze. Prawie jak bycie chrzestnym.
  • Odpowiedz