Wpis z mikrobloga

Czytam ten tag od tygodnia i już widzę że nie warto się tu udzielać roi się tu od konfidentów i pseudo znawców porażka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#narkotykizawszespoko
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mufi cóż, miałam trochę ważniejsze rzeczy do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°) a teraz mam trochę czasu. W przeciwieństwie do ciebie, mi jednak się udało połączyć te wątki.
  • Odpowiedz
@Mufi wiadomo, bo jest niewinny i zagubiony chłopak, i zła i okrutna n--------a która szantażuje. Siedzisz tydzień na tym tagu, g---o wiesz o tej sytuacji, a go bronisz xD
  • Odpowiedz
@Mufi matka się go boi i biega po ćpanie dla niego, z psychiatryka wyszedł na żądanie bo wmówił że odstawia, to kto ma mu pomóc? Sam nie pójdzie, a jest w głębokiej dupie. Cieszę się, że szkoła (do której i tak nie chodzi) i policja mogą go wziąć za fraki do psychiatry.
  • Odpowiedz
@harpiowata: widzisz sama piszesz że powinien mu pomóc psychiatra a nie jakaś ćpunka chłopak mógł w nocy po takiej akcji odebrać sobie życie ale c--j tam my pomagamy...
  • Odpowiedz
@Mufi geniuszu, sprawa przekazana policji = do gry wchodzą specjaliści, aby go zdiagnozować xD Ciulus to jest typ człowieka, który robi z siebie pajaca żeby zaistnieć. Nawet jeśli miał się zabić i by pokazywał takie oznaki - cyk, telefon na 997 i wjazd na chatę o 2 w nocy. Naprawdę, g---o wiesz o tej całej sprawie, a oceniasz po jednym dniu afery.
  • Odpowiedz
@harpiowata: Rozumiem że macie dyplomy z psychiatrii by rozpoznać takie oznaki urojenia ćpunów nie odpowiadają już proszę bo tu pękam że śmiechu xD
  • Odpowiedz
@Mufi nie ma doktora psychiatrii, może być doktor nauk medycznych ;) dzięki tej jednej książce powalam cię wiedzą xD w zasadzie bez niej też obalam twoje wysrywy
  • Odpowiedz
@Mufi w sumie to nie urojenia, a chad i bpd. Takie zdiagnozowane przez psychiatrę, nie wymyślone z d--y. Ale może zapytam się swojego psychiatry, czy nie mam urojeń? (ʘʘ) Tobie też bym to zalecała.
  • Odpowiedz
@harpiowata: może zapytaj go czy szantażowanie osoby uzależnionej od opiatów i innych gowien będącej zapewne pod wpływem tych substancji i wywieranie na niej presji to dobre wyjście i tutaj możemy zakończyć psychiatra ci odpowie bo on się zna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz