Wpis z mikrobloga

Czytam ten tag od tygodnia i już widzę że nie warto się tu udzielać roi się tu od konfidentów i pseudo znawców porażka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#narkotykizawszespoko
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mufi Sertralina to ostatnia osoba, o której bym mówiła że jest naćpana/dalej jest w ciągu XDDD Szanuje ją za detoks który odbyła, w przeciwieństwie do ciebie i ciulusa, którzy wolicie krzyczeć w internecie.
  • Odpowiedz
@Mufi dzisiaj rano nie brałam litu, bo szłam na badania krwi :( masz mnie. Ja też nie potrzebuje detoksu, nie oceniaj innych swoją miarą. Więc skoro się nie znasz, to nie mów, że inni są pseudo znawcami xD bo sam g---o wiesz.
  • Odpowiedz
@Mufi jeśli ktoś tutaj potrzebuje natychmiastowej pomocy, to ty xd bo "nie dawałam w kable" cholernie dużo czasu xD ale wiadomo, ćpun równa się i.v. Przynajmniej śmiesznie się z tobą pisze, jak próbujesz mnie obrazić, ale zlewam to i dalej smieszkuje z Ciebie :D
  • Odpowiedz
@Mufi ehh, 2k19 a ludzie dalej myślą, że choroby psychiczne to powód do wyśmiewania się xD tbh dla mnie to coś normalnego, choroby równe z fizycznymi. Ale możemy przejść na priv, przynajmniej zobaczysz taką wiązankę, jakiej tu bym nie mogła napisać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@harpiowata: nie wyśmiewam twojej choroby po prostu mam wrażenie że przeszkadza ci ona nie co w rozumowaniu prostych rzeczy do ciebie po prostu nie dociera że taka pomoc jaką oferuje twoja koleżanka ćpunka to g---o pomoc po prostu
  • Odpowiedz
@Mufi no, pomoże jej głaskanie po główce i mówienie że nic się nie dzieje xD zamiast radykalnych kroków. Powtórzę to co wcześniej - jesteś na tym tagu tydzień, g---o wiesz co się działo wcześniej, co się działo na discordzie, więc cicho tam, bo twoja opinia naprawdę nikogo nie obchodzi - Sertralina zrobiła to co słuszne i raczej nie odkręci wszystkiego, bo jakiś random napisał że to zły pomysł.
  • Odpowiedz
@Mufi nie musisz polemizować, twój poziom widać po tym wpisie i komentarzach. Cóż, i tak mi to nie zepsujesz ((oo)) może dlatego że to nie jest jedynie poczucie.
  • Odpowiedz