Wpis z mikrobloga

@harpiowata: Mój wpis nawiązuje do sytuacji jaka tu miała miejsce z tym młodzikiem co przesadzał z ćpaniem ta laska chyba nie zdaje sobie sprawy że robiąc taka imbe mogła więcej zaszkodzić dziecku niż pomóc
  • Odpowiedz
@Mufi zaszkodzić? Jego mama biega mu po Thiocodin do apteki. Szkodzi to on sam sobie, on jest gówniakiem. Zajebiste odwrócenie rzeczywistości. Może jak dowie się szkoła, policja, ktokolwiek inny niż matka pozwalająca mu na to - to się coś zmieni. Ale na razie jest na prostej do stoczenia się.
  • Odpowiedz
@harpiowata: to dlatego szantażuje małolata przez internet ??
To są delikatne sprawy ciekawe co by zrobiła jakby mu #!$%@?ło i zrobił sobie krzywdę nie tędy droga
  • Odpowiedz
@Mufi a co ma zrobić? Napisać "ciulusku, nie bierz narkotyków, bo jesteś młody i zniszczysz sobie życie"? To, co publikuje na mirko, to jest jedynie szczyt lodowej góry.
  • Odpowiedz
@Mufi odwyk = znajomości? myślisz, że jak napisze do kogoś z szpitala to powie "ok mordeczko, już go tutaj sprowadzamy"? przecież to jest sprawa dla policji i bardzo dobrze że to zgłosiła.
  • Odpowiedz
@Mufi cóż, na szczęście tylko ty masz taką opinię, a twoje zdanie się niezbyt liczy. Ja Sertralinie kibicuje, bo może wreszcie coś się będzie działo na plus u Ciulusa.
  • Odpowiedz
@harpiowata: Jeżeli kilka godzin zajęło ci połączenie wątków że to wyłącznie moja opinia to pozdrawiam i życzę powodzenia w ratowaniu świata ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz