Wpis z mikrobloga

@vin42:

ciekawe co ty byś napisał jak by ktoś wzywał cię na priv.


Nic. Jestem w stanie odciąc się od internetowych obelg ludzi, których nigdy nie widziałem na oczy.

Ale najwyraźniej co poniektórym wojenki polityczne wyżarły mózg i czują nieskrywaną przyjemność, aby szczuć na siebie nawzajem.

Miłego dnia życzę.

@dzikiwonsz121: Jakbyś miał pofałdowany mózg w takim samym stopniu jak 12-latek, to doskonale byś wiedział, o co mi chodzi.
@tell_me_more zaczęło się od tego że wciskał mi słowa których nie mówiłem. To się nazywa manipulacja.


@vin42: zaczęło się od dokładnie tego obrazka, który wkleiłem. Potem ty próbowałeś się wykręcić, że LGBT nie oznacza tego, co oznacza (lesbijki, geje, biseksualiści, osoby transseksualne), tylko oznacza wyłącznie tych homo- i bi- seksualistów, którzy aktywnie walczą o swoje prawa. To oczywista bzdura, podobnie jak "rolnik" nie oznacza wyłącznie ludzi na protestach rolniczych.

Swoją drogą
@vin42: chłopie,

https://pl.wikipedia.org/wiki/LGBT

LGBT (z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender) – skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transgenderycznych jako do całości. Do grupy osób transgenderycznych wlicza się również osoby transseksualne. W ogólnej definicji terminem tym określa się ogół osób, które tworzą mniejszości o odmiennej od heteroseksualnej orientacji seksualnej oraz osób o tożsamości płciowej niezgodnej z płcią biologiczną (osoby transgenderyczne i transseksualne).


Naucz się znaczenia słów,
@tell_me_more o cicho. Kolejny znawca utożsamiający i wrzucający wszystkich gejów do worka LGBT. Nie każdy gej to idiota i utożsamia się z tym sztucznym tworem ogarnijcie to wreszcie. Ludzie mają swój rozum i widzą to umysłową biede LGBT
@vin42: termin LGBT ma swoje znaczenie. Słowa mają znaczenie. Możesz się upierać, że mają inne znaczenie, niż mają, ale nic to nie zmienia.

Podam ci przykład na tyle prosty, żebyś zrozumiał.

Jeśli napiszę "vin42 to #!$%@? idiota", a potem stwierdzę, że "#!$%@?" oznacza "bardzo fajny", a "idiota" oznacza "kolega" - to obraziłem Cię, czy nie?

PS "to umysłową biedę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tell_me_more serio dyskusja z wami nie ma kompletnie żadnego sensu. Niby ludzie otwarci a de facto skrajny beton. Przykład który podałeś jest tak skrajnie z dupy i nie pasujący że nie wiem czy śmiać się czy co robić. Idź już stąd trollować gdzie indziej.
@tell_me_more sorry nie mam argumentow na jakies przykłady z dupy kompletnie nie pasujące do kontekstu. Nie mam aż takiego bagna w głowie żeby połączyć jakieś dwie odmienne rzeczy jak ty to zrobiłeś