Wpis z mikrobloga

@IntruderXXL: Najlepszy wyznacznik to to ile osób tu opowiada o swojej formie i wyniku w bojach, a to ilu wrzuciło tę formę lub boje ¯\_(ツ)_/¯. Coś w stylu "SŁUCHAJ PJOTER JAK TATA BYŁ MŁODY TO TYLKO DO LASU CHODZIŁ I ORAŁ POLE, A NIE SIŁOWNIE JAK WY GÓWNIAKI I DZIĘKI TEMU JAK RAZ POSZEDŁEM TO 200 KG WYCISNĄŁEM"
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: ja naprawdę jak na swoje rozmiary i wagę dużo nie wyciskam, a i tak mam grono "fanów" którzy mnie ciągle pytają co robię na klatę i ile wyciskam. I nie wierzą jak im mówię. To samo z przysiadami, ostatnio zacząłem robić sobie serie dochodząc do 180 X10 i w dół co 20. Albo 120 z pauzą. Bo po prostu nie sprawia mi radości i nie czuję, że zrobiłem dobry
  • Odpowiedz
ja naprawdę jak na swoje rozmiary i wagę dużo nie wyciskam, a i tak mam grono "fanów" którzy mnie ciągle pytają co robię na klatę i ile wyciskam. I nie wierzą jak im mówię. To samo z przysiadami,


@Duzy_Dziki_Zwierz: Słuchaj, a ja wyciskam, 212,5kg i NIE MAM KLATY, siadam 300kg I NIE MAM CZWÓREK. Nie żartuję, te partie są małe w porównaniu z resztą :)

Siła w budowaniu sylwetki musi być znośna, ale nie musi być
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: kurde, odpisalem, już klikałem wyślij, i coś wcisnąłem i mi to szlag trafił( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale sens był taki, że odkąd zacząłem robić na zmianę więcej powtórzeń z mniejszym ciężarem / mniej z większym, przełamałem stagnację w wadze, obwodach i nawet dołożyłem ciężaru w siadzie i martwym. Więc chyba nie jest to takie złe podejście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz