Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie Mirki i Mirabelki,

Pracując w #korpo cześć benefitów dostaję jako przelew na specjalną kartę #visa. Każda wypłata z tej karty kosztuje pięć ziko, poza tym ma ona koniec ważności. Także chciałbym sobie tą kasę wypłacić na zwykłe konto, lokatę czy tam po prostu wymienić na #gotowka. Tyle że z tej karty nie da się po prostu wpłacać do bankomatu, bo to benefit, wiąże się ze zniżką podatkową dla firmy.

Więc w grę wchodzi zakup czegoś na przykład elektroniki i na przykład sprzedaż na #allegro albo #olx. Jak to zrobić żeby jak najmniej stracić? Biorąc pod uwagę także #podatki.

Inne rozwiązania np. związane z #kryptowaluty i #bitcoin mile widziane.

#pieniadze #oszczedzanie #finanse

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Każda wypłata z tej karty kosztuje pięć ziko, poza tym ma ona koniec ważności.


@AlphaOmega: też mam kilka opcji dla niego ale one będą go nadal kosztować to 5zł plus jakaś prowizja dla mnie. Gościu pisze też, że jest informatyk 15k więc pewnie sam na kilka wpadł ale nadal mu szkoda ew. prowizji dla kogoś. A opcji jest sporo. takich związanych z krypto jak i nie związanych.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Mam tą kartę i bez problemu poszło na Revolut. Wpisujesz po prostu swoje Imię i Nazwisko przy dodawaniu karty i swój adres, pewnie przejdzie nawet adresie firmowym. Także no problem. Citi Bank jest wydawca tych kart.
  • Odpowiedz