Wpis z mikrobloga

Mój znajomy, nie posiadający profili w mediach społecznościowych poprosił mnie o pomoc.
Podejrzewa, że stał się ofiarą nieuczciwych praktyk ze strony wypożyczalni samochodów Green Motion oddział w Katowicach. Przypisuje mu się szkodę (ok. 1 cm rysa przy wlewie paliwa), jak na zdjęciu. Zarzeka się, że nie jest winien powstania takiej rysy, jednak został obciążony kwotą 702,70 PLN. Jeśli Ty lub Twoi znajomi mieli podobny problem z tą wypożyczalnią prosi Cię o pomoc:
- czy miałeś problem z tą wypożyczalnią, tylko gdy nie wykupiłeś drogiego ubezpieczenia?
- czy wypożyczałeś ten samochód?
- czy kiedykolwiek ta rysa (zdjęcie "1") była podstawą naliczenia dla Ciebie kary?
Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiesz tak, daj znać! sprawa@int.pl

#afera #oszukujo #motoryzacja #polska
b.....s - Mój znajomy, nie posiadający profili w mediach społecznościowych poprosił m...

źródło: comment_BBRAFlTAGWvJuSsXKxKaGbhbHqgzs4sm.jpg

Pobierz
  • 35
@bergers: już to widzę, jak to wygrywają w sądzie. Jeśli nie musi zapłacić i nie mają jak ściągnąć, to niech czeka i odpowie pisemnie, aby sprawę skierowali do sądu, bo się nie zgadza. Jeśli już ściągnęli, to wezwanie przedsądowe do zwrotu, a jak nie to na rozprawę. Ponadto, jeśli nie mieszka w miejscowości, gdzie jest wypożyczalnia, to niech założy sprawę u siebie. Zapewniam, że im się nie uśmiechnie jeździć na rozprawę,
Pracowałem w wypożyczalni i na takie rysy nikt nawet uwagi nie zwracał xd była rysa to cyk na parkingu firmowym pastą i heja do następnego klienta.. dodatkowo przy kliencie zawsze dokładne pokazanie stanu auta i jeśli była rysa to wszystko zaznaczalismy przy nim w tablecie / robiliśmy zdjęcie że tu i tu jest uszkodzenie i jak klient oddawał to był spokojny.. jeśli wypożyczacie auto to zwracajcie uwagę na takie rzeczy jak stan