Wpis z mikrobloga

Mój znajomy, nie posiadający profili w mediach społecznościowych poprosił mnie o pomoc.
Podejrzewa, że stał się ofiarą nieuczciwych praktyk ze strony wypożyczalni samochodów Green Motion oddział w Katowicach. Przypisuje mu się szkodę (ok. 1 cm rysa przy wlewie paliwa), jak na zdjęciu. Zarzeka się, że nie jest winien powstania takiej rysy, jednak został obciążony kwotą 702,70 PLN. Jeśli Ty lub Twoi znajomi mieli podobny problem z tą wypożyczalnią prosi Cię o pomoc:
- czy miałeś problem z tą wypożyczalnią, tylko gdy nie wykupiłeś drogiego ubezpieczenia?
- czy wypożyczałeś ten samochód?
- czy kiedykolwiek ta rysa (zdjęcie "1") była podstawą naliczenia dla Ciebie kary?
Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiesz tak, daj znać! sprawa@int.pl

#afera #oszukujo #motoryzacja #polska
b.....s - Mój znajomy, nie posiadający profili w mediach społecznościowych poprosił m...

źródło: comment_BBRAFlTAGWvJuSsXKxKaGbhbHqgzs4sm.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 1
No i oczywiście ja bym nie płacił za taką rysę, gorzej jeśli mu ściągną z kaucji .. ( chociaż u nas za juka było 500zl kaucji więc by nie wystarczyło i tak )
  • Odpowiedz
@bergers: Przecież w Green Motion takie rzeczy są na porządku dziennym. W internecie było o podobnych sprawach chyba już z milion razy. Wypożyczalnia obrała sobie taką strategię zarobku. W skrócie - omijać szerokim łukiem.
  • Odpowiedz
@bergers: slyszalem za dużo złego o tej wypożyczalni. Sam jak musiałem wypożyczyć auto skorzystałem za 2x więcej z wypożyczalni znanej firmy (Avis, Sixt), bo to co się wyprawia podobno w GreenMotion to dramat. Maja siedzibę nawet poza lotniskiem chyba z wiadomych powodów...
  • Odpowiedz
ze strony wypożyczalni samochodów Green Motion

@bergers: bylo na wykopie kiedyś ostrzeżenie by nie korzystać z ich usług bo to oszuści i dorabiają sobie na pseudo uszkodzeniach. Każda normalna wypożyczalnia ma w dupie takie ślady.
  • Odpowiedz
No niestety nie jest to odosobniony przypadek mnie GREEN MOTION zrobił na 600 € i to za coś czego nie zrobiłam a takich przypadkow jest dużo. Mamy grupę 7 osób jak na razie do pozwu zbiorowego. Może ktoś jeszcze zechce się przyłączyć proszę o kontakt ela.bartlomiejczyk58malpagmail.com
  • Odpowiedz