Wpis z mikrobloga

Po przeczytaniu tego wpisu przyznam szczerze, że bardzo się zmartwiłem, bo kompletnie nie pasuje mi sytuacja w której za wyrażenie swojej opinii możesz zostać zniszczony. Jak jestem wstanie jeszcze zrozumieć ataki na osobę, która nakłaniała by do eksterminacji czy też wykluczenia, ze społeczeństwa osób ze środowiska LQBT, tak tego co robi się z Panią Klepacką kompletnie nie rozumiem.

Jeszcze bardziej nie rozumiem tego, że cały ten ruch opiera się na tym, że nie można wyrażać się negatywnie na temat osób, ze środowiska LQBT bo może to urazić ich uczucia. To te same osoby które czują się urażone każda negatywna wypowiedzią w stronę ruchu LQBT, nie mają żadnych oporów, żeby ranić uczucia religijne innych osób ¯\_(ツ)_/¯

Coś co kiedyś traktowałem jak jakieś urojenia, dziś dzieją się naprawdę, jeszcze kilka lat i będzie można krytykować tylko to na co establishment pozwoli, w innym wypadku zostaniesz zeżarty przez loże oburzonych.

Niestety nadchodzą czasy w których, nie wolno krytykować pewnych rzeczy, szkoda ()

#gownowpis #przemysleniazdupy #bekazlewactwa
kulass - Po przeczytaniu tego wpisu przyznam szczerze, że bardzo się zmartwiłem, bo k...

źródło: comment_eph0bcRkkQe4yNluZKQMsN0ebIcSAeqH.gif

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@kulass: @HighKick: W usa była afera ostatnio, gdzie chłopak z czapką MAGA z katolickeij szkoły stał i uśmiechał się. Przyszedł jakiś rdzenny amerykaniec i stukal w benbenki przed nim, chlopaj stał i się uśmiechał tylko. Został nazwany rasistą, wszystkie lewicowe media atakowała go i chcieli mu zniszczyć życie, za to że stał i się uśmiechał....
  • Odpowiedz
@Kawka00: proszę tutaj film o tym, jak nie znasz angielskiego to o ile dobrze pamiętam to @Tomm16 pisał o tej sytuacji w skrócie, więc jezeli to Ty Tomm to podeślij linka do tego wpisu, a jak nie Ty to wybacz za wołanie XD
H.....s - @Kawka00: proszę tutaj film o tym, jak nie znasz angielskiego to o ile dobr...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@kulass: z perspektywy historii, za 200-500 lat to do czego obecnie dąży lewactwo będzie nazywane "wiekami ciemnymi", stawiane w jednej linii ze średniowieczem.
Żart polega na tym, że oni próbują swój fanatyzm sprzedawać jako "postęp i rozwój" xD
  • Odpowiedz
z perspektywy historii


@szpongiel: Posłuchaj sobie dowolnego wykładu dra. Przybyła o średniowieczu i dowiesz się czym dla średniowiecza było oświecenie. I jak bardzo zakłamano historię przypisując temu pierwszemu wszystko co najgorsze i gloryfikując to drugie.
  • Odpowiedz
@kulass: to jest od wieków ten sam problem, który ktoś kiedyś ładnie nazwał "teraz #!$%@? my" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest ten typ ludzi, którzy przerobili by białych na niewolników, bo kiedyś czarni byli niewolnikami. Którzy odebrali by mężczyznom wszystkie prawa bo kobiety kiedyś ich nie miały. Wszystko w imię sprawiedliwości (#!$%@? z tym, że ci którzy byli odpowiedzialni za niewolnictwo czy poniżanie kobiet dawno już
  • Odpowiedz
Co się nie powie, co sie nie zrobi to barany dostają jakichś ataków szału i obrażają tylko dlatego, że ktoś śmie mieć inne zdanie.


@HighKick: Bo powoli kurczy sie im obecna grupa uciesnionych, na ktorej zeruja i na ktorej robia hajs. Ludzie zaczeli dostrzegac, ze wiktymizowanie ich, by moc istniec i miec za co zrec, to jedyny cel wspomnianych.

Przeciez to by byla tragedia, gdyby nie bylo o co sie szarpac.
  • Odpowiedz